22 Temmuz 2009 Çarşamba

Towelhead Divx Film İndir

http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/t/Tabu-2-1246604149.jpg
Ortadoğu kökenli, ancak müslüman olmayan bir baba ve kızının Amerika’nın banliyölerinden birisinde var olma çabasını anlatan film; cinsel uyanış, ırkçılık ve iki yüzlü ahlâk değerleri üzerine yapılmış, keyifli bir zihin jimnastiği.

Felekten bir Gece Dublajli İndir

http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/f/Felekten-bir-Gece-1246524697.jpg

Last Chance Harvey Divx Film İndir

Yaşın önemi olmadan yeni başlangıçları kutlayan bir film.

New York'lu Harvey Shine, bir jingle yazarı olarak çıkmaza girmiş işini kaybetme noktasındadır. Patronundan son bir şans koparmıştır. Önce haftasonunda Londra'ya kızının düğününe gidecek ve pazartesi günü önemli bir toplantı için geri dönecektir.

Kızının kilisede yürümek için üvey babasını seçtiğini öğrendiğinde yıkılmış bir halde, düğün yemeğine kalmadan havaalanına geri döner. Fakat uçağı da kaçırmıştır, böylelikle işini devam ettirme şansını da.

Bunca sıkıntı arasında havaalanında bir kadeh içki içerken, onun hayatını derinden etkileyecek bir sürprizle karşılaşacaktır. Bu sürpriz 40'lı yaşlarında, duygusal ve bir onun kadar bir ilişkiye ihtiyacı olan bir kadındır.http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/a/Aska-Son-Sans-1246524736.jpg

Public Enemies Divx Film İndir

Amerika’nın Büyük Bunalım yıllarında geçen filmde, FBI ajanı Melvin Purvis’in o dönemin en ünlü suçluları John Dillinger, Baby Face Nelson ve Pretty Boy Floyd’u cezaevine tıkma çabası anlatılıyor.


http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/h/Halk-Dusmanlari-1244639119.jpg

Harry Potter And The Half Blood Prince Divx Kaydet

Voldemort hem Muggle hem de büyücüler dünyasındaki kıskacını daraltmaktadır ve Hogwarts artık bir zamanlar olduğu güvenli liman değildir. Harry tehlikenin kalenin içinde bile olabileceğinden şüphelenirken, Dumbledore da Harry’yi hızla yaklaşmakta olduğunu bildiği nihai savaşa hazırlamaya her zamankinden kararlıdır. Birlikte, Voldemort’un savunma hattını kırmanın yollarını ararlar. Bu amaçla, Dumbledore eski bir dostu ve meslektaşı olan, çok önemli bilgilere sahip olduğunu düşündüğü Profesör Horace Slughorn’u görevlendirir. Profesör iyi bağlantıları olan, iyi yaşamayı seven, saf bir insandır.


Bu arada, öğrenciler bambaşka bir rakibin kuşatması altındadırlar: Gençlik hormonları zirveye tırmanmaktadır. Harry, Ginny’ye gitgide daha çok aşık olmaktadır; ama Dean Thomas’ın da durumu aynıdır. Lavender Brown ise kendisi için doğru kişinin Ron olduğuna karar verir. Hesaba katmadığı şey ise Romilda Vane’in çikolatalarıdır! Diğer yandan Hermione da kıskançlıktan çatlamaktadır ama duygularını göstermemeye kararlıdır. Romantizm dallanıp budaklanırken, bir öğrenci tüm bunların dışında kalır. O, karanlık bir şekilde de olsa ismini hafızalara kazımayı kafasına koymuştur. Havada aşk kokusu vardır ama trajedi kapıdadır ve Hogwarts bir daha asla aynı olamayabilir.http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/h/Harry-Potter-ve-Melez-Prens-1244717446.jpg

Toy Story 3 Dublajli İndir

Tür : Animasyon / Macera / Komedi / 3D
Gösterim Tarihi : 3 Eylül 2010
Yönetmen : Lee Unkrich
Senaryo : Michael Arndt
Müzik : Randy Newman
Yapım : 2010, ABD

Seslendirenler : Tom Hanks (Woody) , Joan Cusack (Jessie the Yodeling Cowgirl) , Michael Keaton (Ken) , Tim Allen (Buzz Lightyear) , John Ratzenberger (Hamm the Piggy Bank) , Wallace Shawn (Rex the Green Dinosaur)
Woody, Buzz ve oyuncak kutusundaki diğer tüm oyuncaklar, sahipleri Andy'nin koleje gitmesinden dolayı kreşe bırakılırlar.

Toy Story 3-Oyuncak Hikayesi 3'ün prodüksiyon işlemleri devam ederken Walt Disney Stüdyoları serinin ilk iki filmini 3D formatında izleyiciyle yeniden buluşturmaya hazırlanıyor. 3D teknolojisiyle yenilenen Toy Story-Oyuncak Hikayesi Türkiye sinemalarında 8 Ocak 2010’da, Toy Story 2-Oyuncak Hikayesi 2 ise 12 Şubat 2010’da sinemaseverlerin karşısına çıkacak.

Filmin yönetmenliğini daha önce serinin ikinci bölümünün ortak yönetmenliğini yapmış olan Pixar emektarlarından Lee Unkrich üstleniyor. Unkrich Monsters, Inc-Sevimli Canavarlar ve Finding Nemo-Kayıp Balık Nemo'da da ortak yönetmendi. Filmin senaryosunuysa Küçük Gün Işığım'ın Little Miss Sunshine özgün senaryosuyla Oscar ödülü kazanan Michael Ardnt yazdı.
http://beyazperde.mynet.com/images/film/4853-toys-a.gif

The Matarese Circle Divx İndir Kaydet

Tür : Gerilim / Macera / Casusluk
Yönetmen : David Cronenberg
Senaryo : Michael Brandt , Derek Haas , Robert Ludlum (Kitap)
Yapım : 2010, ABD

Oyuncular

Tom Cruise (Vasili Taleniekov) , Denzel Washington (Bradley Scofield)
1979 yılında yazılan romanda ilginç ve sürükleyici bir Soğuk Savaş çatışması anlatılıyor. Kitapta birbirlerinden ölesiye nefret eden, temsil ettiği kimliklerin zıtlığının yanı sıra kişisel bir hesapları da olan ve birbirini öldürmeye kafaya koymuş iki casus ile tanışıyoruz. Tahmin edeceğiniz gibi biri Sovyet ajanı diğeri ise Amerikalı.

Soğuk Savaşın her iki aktörü de kendi ajanlarıyla gurur duyuyor çünkü onlar alanlarında en iyisi. Fakat bu sıcak düşmanlık şaşırtıcı bir şekilde yerini zorunlu bir işbirliğine bırakıyor. Matarese adını taşıyan gizli ve son derece tehlikeli bir yeraltı grubu (aynı zamanda bir seçkinler kulübü) dünyayı ele geçirme planları yapmakta ve iki dev gücü tehdit eden bir güç konumuna gelmektedir.

Üstelik çoktan Amerika ve Sovyetlerin içine sızmıştır. Dolayısıyla düşmanlar işbirliği yapmaya başladığında, dünyayı kurtarmak gibi bir amaçla yola çıksalar da, kendi ülkelerinin de hedefi haline gelirler.

Robot Geyşa Filmini İndir

Tür : Fantastik / Korku / Bilim Kurgu / Dövüş
Yönetmen : Noboru Iguchi
Senaryo : Noboru Iguchi
Görüntü Yönetmeni : Yasutaka Nagano
Müzik : Yasuhiko Fukuda
Yapım : 2010, Japonya

Oyuncular

Yoshihiro Nishimura , Asami Mizukawa , Naoto Takenaka , Suzuki Matsuo , Kentaro Shimazu
Machine Girl'ün senarist ve yönetmeni Noboru Iguchi, Japon sinemasındaki çılgın yeni dalganın en önemli isimlerinden biri. Korku, komedi, fantazi, bilim kurgu, gore, serüven gibi türleri karıştırarak, başka bir ülkeden gelmesi düşünülemeyecek bir karma tür yarattılar.

RoboGeisha'da robot geisha'lar var, Japon klasiklerinin vazgeçilmez devleri var ve bitmek bilmeyen, fantastik bir savaş var. Meraklısı için filmin çekimleri tam gaz devam ediyor.

http://beyazperde.mynet.com/images/film/4846-roboka-b.gif

My Son, My Son, What Have Ye Done Divx İndir Film KAydet

Tür : Korku / Dram / Psikolojik
Yönetmen : Werner Herzog
Senaryo : Werner Herzog , Herbert Golder
Görüntü Yönetmeni : Peter Zeitlinger
Yapım : 2010, ABD

Oyuncular

Willem Dafoe (polis) , Chloë Sevigny , Udo Kier (Lee Meyers) , Michael Shannon
Beyazperdede böyle buluşmayı her zaman görme imkanımız olmuyor. Biri, sadece Amerikan sinemasının değil, dünya sinemasının en sıradışı yaratıcılarındna biri.

Diğeri ise, epik sinemadan belgesele farklı türlerde başyapıtlar vermiş, daima orijinal olmayı başarmış Avrupalı bir sinemacı. Werner Herzog ve David Lynch!

Lynch'in yapımcı olarak destek vereceği My Son, My Son isimli proje, Herzog ve asistanı Herbert Golder tarafından yazıldı. Gerçek bir olaydan esinlenen yapım, zihninde bir Sofokles oyununu canlandırıken annesini kılıçla öldüren bir gencin trajik hikayesini öncesi ve sonrasıyla anlatacak.

http://beyazperde.mynet.com/images/film/4850-mayson-b.gif

Daybreakers DVDRip KAydet

Tür : Korku / Bilim Kurgu / Dram / Felaket
Yönetmen : Michael Spierig Peter Spierig
Senaryo : Michael Spierig , Peter Spierig
Görüntü Yönetmeni : Ben Nott
Müzik : Christopher Gordon
Yapım : 2010, ABD / Avustralya

Oyuncular

Ethan Hawke (Edward) , Willem Dafoe (Elvis) , Sam Neill (Charles Bromley) , Isabel Lucas (Alison Bromley)
Bir tür filmi olmasına rağmen sıkı karakter oyuncularını kadrosuna toplayan proje, geleceğin vampirleşen dünyasını anlatacak.

2017 yılında tüm dünya bir salgın sonucu vampirleşmeye başlayacak. Bir grup bilim adamı ise birikimini bildiğimiz insanlığı geri getirmek için kullanacak.

Ethan Hawke, insancıl bir bilim adamı olarak karşımıza gelirken, Claudia Karvan da onun ilgi duyduğu kadını canlandıracak.

Alice in Wonderland Divx İndir

Tür : Macera / Çocuk / Fantastik / Aile / Gençlik
Yönetmen : Tim Burton
Senaryo : Linda Woolverton , Lewis Carroll (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Dariusz Wolski
Müzik : Danny Elfman
Yapım : 2010, ABDhttp://beyazperde.mynet.com/images/film/4855-aliso-b.gif

Oyuncular

Mia Wasikowska (Alice) , Johnny Depp (The Mad Hatter) , Helena Bonham Carter (The Red Queen) , Alan Rickman (The Caterpillar) , Michael Sheen (The White Rabbit) , Anne Hathaway (The White Queen) , Crispin Glover (The Knave of Hearts)
Alice Harikalar Diyarı’nda yeniden çevriminde güçlü kız imajı baz alınarak Tim Burton tarafından seyircinin karşısına çıkarılıyor. Linda Woolverton’ın çocuk romanından uyarlanan yapım 17 yaşındaki Alice’in sosyeteye tanıtım partisinde beyaz bir tavşanı takip ederek kendini harikalar diyarında bulmasıyla başlıyor. Aslında 10 sene öncesinde de ziyaret ettiği yeri ikinci ziyaretinde hatırlamıyor bile.

Harikalar Diyarı’nda Alice’i karşılayanlar arasında Mad Hatter karakterini canlandıran Johnny Depp de mevcut. Bu yapımda Johnny Depp ve Tim Burton yedinci kez bir araya geliyorlar. Yine Tim Burton’ın ayrılmaz oyuncu ekibinden, aynı zamanda eşi olan Helena Bonham Carter’da Kırmızı Kraliçeyi canlandırıyor. Sürpriz olarak ise oyuncu kadrosunda 2009 Oscar ödül töreninde En iyi Kadın Oyuncu Oscar’ına aday gösterilen Anna Hataway de mevcut.

Kamçi DVDRip İzle


Yayın Tarihi: Ekim 9, 2009
Stüdyo: Fox Searchlight
Yönetmen: Drew Barrymore
Senarist: Shauna Cross
Oyuncular: Ellen Page, Marcia Gay Harden, Kristen Wiig, Julieete Lewis, Eve, Jimmy Fallon, Daniel Stern, Drew Barrymore
Tarz: Aksiyon, Komedi, Drama

Resmi Web Sitesi:
Konu:
"kamçı Bu" Drew Barrymore ve directorial ilk, Ellen Page yıldız ("Juno") Bliss, bir isyan Teksas kim onu küçük kasaba güzellik alayı taç olarak silindir Derby ve zorba dünya için atıyor genç olarak. Marcia Gay Harden ( "Mystic River", "Pollock"), Bliss' disapproving anne çalar süre Kristen Wiig ( "Saturday Night Live") ve Juliette Lewis ("Old School") oynatmak tekerlekli Derby yıldız. Ayrıca, ve Daniel Stern Eve, Jimmy Fallon yıldızı..

Sherlock Holmes Divx Film İndirYayın Tarihi: 25 Aralık 2009
Stüdyo: Warner Bros Pictures
Yönetmen: Guy Ritchie
Senarist: Michael Johnson, Anthony Peckham, Guy Ritchie
Oyuncular: Robert Downey Jr, Jude Law, Rachel McAdams, Mark Strong, Kelly Reilly, Eddie Marsan
Tarz: Aksiyon, Macera, Gizem

Konu: Arthur Conan Doyle en ünlü karakter dinamik bir yeni tanımlama olarak, "Sherlock Holmes" gönderir Holmes ve güvenilir ortağı Watson en son sorun üzerinde. Ölümcül onun efsanevi zihin olarak Holmes gibi savaş gibi mücadele becerileri Revealing asla önce yeni bir intikam getir ve ülke yok bir ölümcül komplo çözülmek.

Dünyanin en büyük babasi Divx İndir


Yayın Tarihi: 21 Ağustos 2009
Stüdyo: Magnolia Pictures
Yönetmen: Bob Goldthwait
Senarist: Bob Goldthwait
Oyuncular: Robin Williams, Alexie Gilmore, Daryl Sabara, Geoff Pierson, Henry Simmons, Mitzi McCall
Tür: Dram, Komedi


Konu: Bobcat Goldthwait bir düşünceli ama çirkin komedi, "dünyanın en büyük Baba" bir adam hakkında en çok bu mutlu şeyler olmayabilir istediğiniz şeyi öğrenir ve yalnız olan bir hikaye her zaman aynı değildir yalnız olmak.

Stiletto Divx Film İndir


Tür : Suç , Korku
Gösterim Tarihi : 2008
Yönetmen : Nick Vallelonga
Senaryo : Paul Sloan
Oyuncular : Tom Berenger , Michael Biehn , Stana Katic


Bir tetikçinin tesadüf cinayetleri zengin bir Yunanlı olan sevgilisini şaşırtmaktadır ve tetikçinin sevgisinin sonucu olarak cinayetleri ve onu takip eden dedektif yüzünden sevgilisinin organizasyonlarını (işlerini) tehlikeye atmaktadır.

Kamçı Bedava Dvx İndir


Yönetmen: Jonas Quastel
Senaryo: Jonas Quastel
Yıl: 2008
Tür: Korku Gerilim


Scott adında bir üniversiteli genç uzunca bir süre ayrı kaldığı kasabaya geri döndüğünde esrarengiz ölümler meydana gelmeye başlar. Kasaba şerifi ölümlerden Scott’ı sorumlu tutar, fakat ölümlerin Kamçı denilen eski dünyaya ait bir yaratık tarafından yapıldığı ve bu yaratığın insanların göbek deliğinden girerek onları kontrol altına alıp korkunç bir şekilde ölmelerine neden olduğunu çok geçmeden anlaşılır.

Horton Dublajli türkçe İndir DVX


Tür:Aile, Animasyon, Komedi, Macera
Yönetmen:Steve Martino, Jimmy Hayward
Senaryo:Ken Daurio, Cinco Paul
Senaryo (Kitap)r. Seuss
Yapımcı:Bob Gordon
Müzik:John Powell
Dağıtım:Özen Film
Filmin Websitesi:Fox Movies
Süre:1 saat 28 dk

Gösterim Tarihi: 18 Nisan 2008 (Türkiye)

Birgün fil Horton bir toz zerresinden gelen yardım çığlığı duyar. Kimseyi görmemesine rağmen ona yardım etmeye karar verir. Görünce anlar ki , toz zerreciği Kimlerşehrinde yaşamaktadır. Horton, Kimler ve onların evini korumaya yardım etme kararı alır. Ancak toz zerreciğine karşı çıkanları, Horton bir anda kendi karşısında bulur.

Sunshine Cleaning Filmi Divx Kaydet İndir


Yapım: 2008 ~ ABD
Tür: Dram, Komedi
Yönetmen: Christine Jeffs
Senaryo: Megan Holley
Yapımcı: Glenn Williamson, Peter Saraf
Görüntü Yönetmeni: John Toon
Müzik: Ronald J. Webb, Albert Thrower, David Majzlin
Filmin Websitesi: Sunshine Cleaning The Movie
Süre: 1 saat 42 dk


Lisede amigo kızlar takım kaptanı olan Rose Lorkowski, şimdi 30′larındadır. Çocuğunu tek başına yetiştiriyor ve geçinmek için ev temizliyordur.

8 yaşındaki oğlunu özel okula göndermek isteyince, evli olan sevgilisinin tavsiyesini dinleyip kazançlı olan başka bir işe girişir; bundan böyle suç mahallini temizleyecektir.

Aslında onu her zaman hayal kırıklığına uğratan kardeşi Norah’yı da onunla birlikte çalışmak için ikna ettikten sonra Sunshine Cleaning ( Gün Işığı Temizleme) adlı küçük bir iş kurar.

Bu iş ikisinin de önceliklerini, hayattaki amaçlarını belirlemek açısından güzel bir deneyim olacaktır. Rose ve Norah zorluklarla yüzleşecek ve daha mutlu olabilmek, daha iyi yaşayabilmek için çabalayacaklardır.

50 Ölü Adam DVD Kaydet


Tür : Gerilim / Dram / Aksiyon
Yönetmen : Kari Skogland
Senaryo : Kari Skogland , Nicholas Davies (Kitap) , Martin McGartland (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Jonathan Freeman
Müzik : Ben Mink
Yapım : 2008, İngiltere / Kanada , 117 dk.


Oyuncular
Ben Kingsley (Fergus) , Jim Sturgess (Martin) , Kevin Zegers (Sean) , Natalie Press (Lara) , Rose McGowan (Grace) , Tom Collins (Mikey)


1980′lerde Belfast’ta yaşayan Martin İngiliz Polisi tarafından IRA’ya sızmak ve İngiltere için istihbarat toplamakla görevlendirilir.

IRA’ya gönüllü olarak katılan ve faaliyetlerinde yer alan Martin, birkaç sene başarıyla bilgi sızdırsa da açığa çıktı gün, örgütün işkencelerine maruz kalmaktan kaçamaz.

Martin McGartland’ın otobiyografik romanından uyarlanan 50 Ölü Adam, kendisinin 1991′e kadar yaşadıklarını ele alıyor. IRA’nın elinden kurtulmayı başaran McGartland, bugün bile halen saklanan bir isim.

Üç Başlı Şeytan Divx Film İndir


Üç Başlı Şeytan
Yapım: 2005 ~ ABD
Tür: Bilim Kurgu , Korku
Oyuncular: Emmanuelle Vaugier , Bogdan Uritescu , Brent Florence , Catalin Paraschiv , Gabi Andronache
Yönetmen: John Terlesky
Senaryo: Raul ınglis , John Terlesky
Yapımcı: Lisa M. Hansen
Görüntü Yönetmeni: Viorel Sergovici
Görüntü Yönetmeni: Aldo Shllaku , Neal Acree
Süre: 1 saat 32 dk

Efsaneye göre savaş tanrısı’nın kılıçı Atilla’ya verilmiştir ve Atilla öldüğü zaman bu kılıçla gömüldüğüne inanılır. Çok özel güçlere sahip olan bu kılıcı, yüzyıllardır yer altı dünyasının koruyucusu olan 3 başlı köpek Cerberus korur. Dünyaya hakim olmak isteyen terorist elebaşı Marcus Cutter de bu kılıcın peşindedir. Bunu haber alan CIA tüm gücüyle kılıcın kötü güçlerin eline geçmemesi için seferber olacaktır..

Eski Dostlar Divx Film İzle


Yönetmen : Todd Phillips
Yapım : 2003, ABD
Süre : 87 dk.
Tür: Komedi / Romantik

Oyuncular
Luke Wilson, Will Ferrell, Vince Vaughn, Jeremy Piven, Ellen Pompeo, Juliette Lewis, Leah Remini, Perrey Reeves, Craig Kilborn, Elisha Cuthbert

Okul günleri başlıyor! Kardeşlik toplanıyor! Frank, Mitch ve Beanie hayatlarını etkileycek bir karar vermek üzeredirler. 30′lu yaşlarına gelmiş gençler olarak ya hayata atılacak ya da okul günlerine geri döneceklerdir. Tek bir engelleri vardır: Dekan.Olaylar sarpa sarınca onları okuldan uzaklaştırmanın yollarını aramaya başlar. Yönetmenliğini Todd Philips’in yaptığı bu eğlenceli filmde kahkahalar sınıfın etrafını sarıyor.

Kavgam DVD İndir

http://img03.blogcu.com/images/f/i/l/filmsinemaizle/kavgam_1248276211.jpg

Harry Potter ve Ölüm Yadigarlari Dublajli İndir

Vizyon Tarihi: 2011
Tür: Macera, Gizem, Fantastik
Yönetmen:David Yates
Oyuncular:
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları bölüm 2 | Harry Potter ve Ölüm Yadigarları bölüm 2 izle | Harry Potter ve Ölüm Yadigarları bölüm 2 filmi izle | Harry Potter ve Ölüm Yadigarları bölüm 2 onlien izle
Konusu:
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları bölüm 2 online filmi izle | | Harry Potter ve Ölüm Yadigarları bölüm 2 filmi online izle | Harry Potter ve Ölüm Yadigarları bölüm 2 izle | Harry Potter ve Ölüm Yadigarları bölüm 2 filmi izle | Harry Potter ve Ölüm Yadigarları bölüm 2 | Harry Potter ve Ölüm Yadigarları bölüm 2 onlien izle | filmi izle
Harry Potter ve Ölüm Yadigarları bölüm 2 filmi izle 1.KISIM: filmi izle