21 Kasım 2009 Cumartesi

Yahşi Batı En Kaliteli İndir--
[tags
günlük,haber,haberler,gündem,anasayfa,web,genel,türkiye,kişisel,dünya, blog, lazer-epilasyon, medya, guncel, google,

internet, reklam, türk,mynet,diğer,youtube,seyret,yaşam, video izle,video,izle,magazin,deneme,insan,video klip,popüler

yazılar, tanıtım, maç özetleri,cemiyet haberleri,spor,sağlık]

Bagger Vance Efsanesi Divvx İndir İzle

Savannah’ın en ünlü golfçüsü Rannulph Junnah (Matt Damon), bölgenin en zengin iş adamının kızı Adele (Charlize Theron) ile evlidir ve halk arasında çok popülerdir. Birinci dünya savaşının patlak vermesiyle cepheye ilk gidenler arasında yer alır. Zorlu bir görev sırasında birliğinden tek kurtulan kişi olur ve herşeyi bırakarak kayıplara karışır. 15 yıl sonra Savannah’a geri döndüğünde, Adele’nin babasının intihar ettiğini öğrenir. Adele, babasının en büyük rüyası olan golf sahasının satılmaması için kontrolü eline alır ve bu sahada oynanacak büyük bir karşılaşma organize etmektedir. Organizasyonun başarılı olması için karşılaşmada Amerika’nın en ünlü iki golfçüsü olan Bobby Jones ve Walter Hagen’in yanı sıra yerel bir kahraman olan Junnah’ın da oynaması gerekmektedir. Kendine güvenini tamamen kaybetmiş olan Junnah’ın yardımına, esrarengiz adam olan Bagger Vance (Will Smith) koşar. Siyahi sopa taşıyıcısı, Junnah’a aynı zamanda akıl hocası olur ve ona kendisini bulmasında yardımcı olur. Ünlü oyuncu Robert Redford’dan, Atlara Fısıldayan Adam’dan sonra başarılı bir yönetmenlik denemesi daha, Golf konusu çok cazip gelmese de izlenmeye değer bir film…
http://www.imdb.com/title/tt0146984/
Tür : Komedi / Romantik / Dram / Romantik Komedi
Yönetmen : Robert Redford
Senaryo : Jeremy Leven , Steven Pressfield (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Michael Ballhaus
Müzik : Rachel Portman
Yapım : 2000, ABD , 125 dk.
Oyuncular : Will Smith (Bagger Vance) , Matt Damon (Rannulph Junuh) , Charlize Theron (Adele Invergordon) , Bruce McGill (Walter Hagen) , Joel Gretsch (Bobby Jones) , Lane Smith (Grantland Rice)

İkinci Geliş Divx Film İndir

İkinci Geliş / second coming

İkinci Geliş / second coming filmini izle, bedava canlı sinema indirmeden hemen online türkçe dublaj tr alt yazılı, İkinci Geliş / second coming film seyret, film izle

Yapım:2008 ABD, Honduras
Tür:Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku
Yönetmen:Jose Zambrano Cassella
Senaryo:Jose Zambrano Cassella

While mükemmel değildir, çok zanaat düzeyinde bu filme gösterilen özel düşük bütçe vaktinden önce bilerek etkilendim (I Fangoria Dergi üzerinden) okudum. Ve gerçek düşük oldu. Ama bir görüş filmin bütçeye dayalı olmayan sağlar, aslında akıllı, iyi gerilim-drama sundu. Ben küçük filmleri ile bu harika görünüyor bakın sorun onların genellikle haksız bir büyük filmi olarak değerlendirilecektir edinmektir. Ayrıca, bu bir korku filmi değil, küçük bir tiyatro olduğunu. Bir utanç dağıtıcıları bu şekilde satış olmasıdır. Bu, bazı eleştirmenler için çünkü “korkutucu” yeterli değildi ona üzgün elde edilir. Bunu bir kazanan ve bir hiçbir hırsı ile bazı amatör yönetmen ile ilgili değildir görebilirsiniz (bu arada, sadece şey olmadığını düşünüyorum o atış ve yazdı. Ben Netflix Doğum birlikte başka alçak o kiralanan bütçe korku filmi. Bu diğer film maliyeti 4 kat daha fazla ve becerilerini burada gösterilen hiçbiri yoktu.

Ben çok etkilendim. Büyük bir hikaye, mükemmel değildir, ama büyük. Dökme çoğundan iyi performanslar. Çok iyi fotoğraf ve genel, büyük bir çaba. Bu bu yönetmen için başlangıç noktasıdır, Ben sadece onun gelecekte yatıyor hayal edebiliyorum.

Yahşi Bati Cem Yilmaz Divx İndir

Yahşi Batı filmini izle, indirmeden hemen online bedava canlı şimdi kaliteli fragman netten internetten donmadan sinema,Yahşi Batı film izle, film seyret

Cem Yılmazın üçüncü filmi olan ve merakla beklenen filmi Yahşi Batı filminin ilk FRAGMANI,Eski vahşi batı filmlerinin ti ye alındıgı komedi filmi…

Daha Yaklaş Divx Film İndir

Açıklama : Daha Yaklaş – Closer (Türkçe Dublaj) - filmini izle
Tür: Dram / Romantik
Gösterim Tarihi: 4 Mart 2005
Yönetmen: Mike Nichols
Yapım: 2004, ABD
Süre: 98 dk.
Oyuncular
Natalie Portman (Alice) , Jude Law (Dan) , Julia Roberts (Anna)
Clive Owen (Larry) , Nick Hobbs , Colin Stinton
Filmin Konusu
Dan, ölüm ilanları yazarak hayatını kazanan, fakat yazarlık hedefi olan genç bir gazetecidir. Bir kaza sonucu tanıştığı Amerikalı Alice, genç adamın ilham perisi olur. Alicen hayatından yola çıkarak yazdığı kitap baskıya hazırlanırken, kapak fotoğrafı için gittiği fotoğrafçı Annaya aşık olur. Yeni boşanmış olan Anna, Danin ilgisini karşılıksız bırakır ve Dan sayesinde tanıştığı doktor Larry ile evlenir.
Fakat Anna ve Dan arasındaki elektriklenme, ikisinin de sevdiklerini aldatmasına sebep olacaktır. Bu kaçamakların ortaya çıkması ise dörtlünün hayatlarını alt üst eder.
İlişkilerin gerçeklerini tüm yalınlığıyla anlatan senaryo, yönetmen Mike Nicholsın elinde, usta oyuncu kadrosuyla seyri keyifli bir filme dönüşüyor.

2012 Divx Kaliteli İndir

Açıklama : 2012 (Türkçe Dublaj) - filmini izle
Tür : Aksiyon / Gerilim / Bilim Kurgu
Yönetmen : Roland Emmerich
Senaryo : Roland Emmerich , Harald Kloser
Görüntü Yönetmeni : Dean Semler
Müzik : Harald Kloser
Yapım : 2009, ABD / Kanada
Oyuncular
John Cusack (Jackson Curtis) , Thandie Newton (Laura Wilson) , Woody Harrelson , Amanda Peet (Kate) , Morgan Lily (Lilly) , Danny Glover (Başkan Wilson)
2012, dünyanın sonunu getiren global bir felaketin ardından, kurtulanların kahramanca mücadelelerini anlatan destansı bir macera.
Asırlar önce, Mayalılar bize takvimlerini bıraktılar. Üstelik bu takvimin bir son günü vardı ve bunun anlamı açıktı. O günden beri, astrologlar onu keşfettiler, numeroloji uzmanları kehanet için takvimden şifreler çıkardılar, jeologlar dünyanın o zaman vadesinin dolacağını söylediler ve hatta hükümet bilimcileri bile dünyayı 2012de bekleyen devasa çaplı afeti yadsıyamıyorlar. 2012 geldiğinde bileceğiz ki uyarıldık.
Tarihte daha önce hiçbir kültürde, farklı dinde ve bilim insanları ile devletler arasında bir yıl bu kadar belirgin bir şekilde önem taşımamıştır.

Karanliğa Mahkum Divx Film İndir İzle

Karanlığa Mahkum – Left in Darkness (2006)
Tür: Cinayet; Drama; Gerilim
Yönetmen: Richard Loncraine
Üretici: Bruce Berman; Armyan Bernstein
Ülke: A.B.D

Birbankada üst düzey bilgisayar güvenlik uzmanı olarakçalışmakta olan Jack Stanfield’in mutlu bir evliliğivardır. Mimar eşi ve iki çocuğuyla mutlu bir hayat sürmekteolan Jack’in en büyük zaafı ailesidir. Bunu fark edenBill Cox adlı teknoloji hastası bir soyguncu Jack’inçalıştığı bankadan büyük bir vurgun yapabilmekiçin aileyi rehin alır ve Jack’i belirlediği bir hesabapara transferi yapmak zorunda bırakır. Bir yandan ailesini kurtarmakiçin fon transferleri yapmaya başlayan Jack, öte yandan dasoyguncu ve ekibini engellemek için akla hayale gelmedikyöntemlere başvuracaktır fakat karşısındaki alelade bir soyguncudeğildir. Cox; Jack’in her türlü hamlesini hesaplamış,dahilik ile delilik arasında giden bir soyguncudur.

Hep Seni Aradim Divx Film İndir

Tür:Romantik
Gösterim Tarihi : 16 Mayıs 2008
Yönetmen : Paul McGuigan
Senaryo : Gilles Mimouni , Brandon Boyce
Yapım : 2004,

Film de aşkın koşturmacası ve teleşı içinde konudan kopmalar vardı bence.Ben filmi beğenmedim evet farklı bir anlatımı vardı aşkın ama izlerken hep konunun dışında kalmışlık hissine kapıldım.. açıkçası kafaca yoruyor insanı ve kopukluklar da cabası.Daha güzel klasikleşmiş aşk filmlerinin yanında yavandı bence..

The Thirteenth Floor Divx Film İndir

The Thirteenth Floor ( 13. Kat)

Tür : Bilim Kurgu / Gerilim
Yönetmen : Josef Rusnak
Yapım : 1999, Almanya / ABD , 100 dakika

Film Hakkında:Gerçekten iyi bir film,herşeyden önce merak duygusunu hep ayakta tutuyor ve tam filmi anladım derken sizi başka sürprizlerle ters köşeye yatırıyor.
felsefi boyutunu ayrıca vurgulamaya gerek yok ama her bakımdan başarılı olduğunu düşünüyorum.bazı noktalar eksik gibi kalsa da bunları doldurmak için insanı düşünmeye sevketmesi ve gerçek gibi görünen herşeyin aslında gerçek olmayabileceğini anlatması bakımından değişik bir film

Bir Adım Geri Divx Film İndir

Tür: Aksiyon / Macera / Suç

Aciklama: Wallender’in hem meslektaşı hem de arkadaşı olam Sveldberg yakın mesafeden sıkılmış bir kurşunla öldürülmüştür.Polisin olayın bir intihar olduğunu üşünmesine rağmen zaman içerisinde karanlık ve daha derinlerde yatan sırların ortaya çıkmaya başlamasıyla Svedberg’i'n cinayete kurban gittiği anlaşılır.Wallender için arkadaşının cinayetini çözmek zorunda olduğu ve bu sırada arkadaşı ile ilgili gerçekleri keşfettiği soluk kesen bir yolculuk başlamış olur

Duygudan da Öte Divx Film İndir

Sinemalar.com Puanı:6.3/10
IMDB Puanı:7.2/10
Yapım:2004 ~ Almanya, Belçika, İngiltere, İspanya, İtalya
Tür:Dram, Romantik
Yönetmen:Ken Loach
Senaryo:Paul Laverty
Görüntü Yönetmeni:Barry Ackroyd
Müzik:George Fenton
Dağıtım:Özen Film
Filmin Websitesi:www.bimfilm.com/unbacioappassionato
Süre:1 saat 44 dk
Gösterim Tarihi: 22 Eylül 2006 (Türkiye)
Konusu:Casim Glasgow’da yaşayan ikinci kuşak bir pakistanlı’dır. Glasgow’un en iyi klüplerinde dj olarak çalışan casim, günün birinde kendi klübünün sahibi olmak istemektedir. Ailesi tariq ve sadia imanlı müslümanlardır ve casim’i yakında ingiltere’ye gelecek olan güzel kuzeni jasmine ile evlendirmek istemektedirler. Casim Roisin ile tanışınca planlar alt üst olur. Kız kardeşi Tahara’nın okulunda öğretmen olan Roisin, şimdiye kadar karşılaştığı bütün kızlardan farklıdır. Çok güzel, zeki ve kendi fikirlerine sahip bir insandır. Casim ve Roisin sırılsıklam aşık olurlar. Fakat Casim gayet iyi bilmektedir ki, evlenmeye niyeti olmasa bile ailesi asla bir beyaz kadını, bir “goree” yi kabul etmeyecektir. Bir katolik olarak Roisin de farkeder ki kendi camiasi da pek destek çıkmayacaktır. İlişkileri ortaya çıktığında, skandalın yankıları ve kıvılcımları kültür çatışmaları ve kişilik zıtlaşmaları olarak yayılır.

Tek parça kaliteli görüntü..filmi izlemek için divx player eklentisine gerek YOKTUR..direk filmi başlatıp izleyin iyi seyirler..

Gran Torino dİVX fİLM iNDİR

Gran Torino Film izle

Last Ride 2009 Divx Fİlm İndir

IMDB Puanı:6.9/10
Yapım:2009 ~ Avustralya
Tür:Dram
Yönetmen:Glendyn Ivin
Senaryo:Mac Gudgeon
Yapımcı:Nicholas Cole, Antonia Barnard, Nick Cole
Görüntü Yönetmeni:Greig Fraser
Filmin Websitesi:www.lastridemovie.com
Süre:1 saat 30 dk

Dark Ride – After Dark Horror Fest Divx Film İndir

Yapım:2006 ~ ABD
Tür:Gerilim, Korku
Yönetmen:Craig Singer
Senaryo:Robert Dean Klein, Craig Singer
Gösterim Tarihi: 17 Kasım 2006 (Türkiye)
Konusu:Psikopat bir katil olan Jonah’ın iki genç kızı korku tünelinde öldürmesinin üzerinden 10 yıl geçmiştir. Jonah akıl hastanesinde tutulmaktadır. Korku tünelinin de içinde bulunduğu karnaval sahası ise bu olay nedeniyle kapatılmıştır. Bir grup üniversite arkadaşı tatil dönemlerinde çıktıkları yolculuklarının bir durağının “Dark Ride” olarak tabir edilen bu meşhur karnaval yeri ve korku tüneli olmasına karar verirler. Kapatılmış korku tüneline gizlice giren ve çılgınca eğlenen gençler jonah’ın hastahaneden kaçtığını bilmemektedirler.

Bane Divx Fİlm İndir

Bane2008bf0ad
Yapım:2008 ~ İngiltere
Tür:Bilim Kurgu, Korku
Yönetmen:James Eaves
Senaryo:James Eaves
Yapımcı:Laura Tennant, James Eaves
Görüntü Yönetmeni:John Raggett
Müzik:Deryn Cullen, Dan Cullen, Ronnie Doyle
Konusu:Bir kadın kendisi gibi iki kişiyle birlikte bir hücrede uyanır ve kendini korkunç bir deneyin içinde bulur.

Seni Görüyorum.com - I See You.com Divx Film İndir


Youtube’dan, My Space’den, Facebook’tan önce Colby Allen (Mathew Botuchis) evine kameralar yerleştirip ailesine yönelten internetten izlenebilecek bir reality show olan I see you.com’u icad eder..
Colby, haftada17 bin dolar kazanarak ailesini (Beau Bridges, Rosanna Arquette) anormalliğin para kazandırdığına ikna eder…. 18 yaşındaki üvey kardeşi Audrey’in haberi olmadan yaptıkları canlı internet yayını Colby” nin işini daha da büyütür..

Televizyonda hiç güzel bir şey yok mu? O zaman bu siteye hemen giriş yapın…

Sinirda Divx Film İndir

2007. Fransız başkanlık seçimlerinde muhafazakar ve aşırı sağcı taraf karşı karşıya gelir. Yöre halkı iyice hareketlenir. Varoşlarda ayaklanma çıkmış, her köşede alevler yükselmektedir. Kent merkezindeki kargaşa ortamından yararlanmak isteyen küçük çaplı bir hırsız çetesi, büyük bir soygun hazırlığındadır. Başarılı oldukları takdirde ülke dışına kaçaçak ve çetenin kadın üyesinin çocuğunu aldırabilmesi için gereken parayı elde edeceklerdir.
Ancak soygun sırasında işler kötü gider ve grup bölünür. Polisten kaçmaya çalışan bazı çete üyeleri, Lüksembourg sınırı yakınında ıssız, köhne bir pansiyona saklanırlar. Soyguncular kaba saba görünümlü otel sahiplerinin, eski bir Nazi olduğundan habersizdirler. Pansiyon sahibi kendi ari ırklarından oluşan yeni dünya düzeni kurmak için, faşist fantezilerini bu kişiler üzerinde gerçeğe dönüştürmek için her şeyi yapmaya hazırdırlar. Ancak beyaz ırkçıların dışarıda bu hayallerini uygulama şansı olmadığı için sahibi oldukları otelde çeşit çeşit sapıklık ve yozlaşmayla dolu ürkütücü bir atmosfer yaratmalarına yol açmıştır.
Artık genç kahramanlarımızın azap ve çilelerle dolu günleri başlamıştır. Otelin karanlık ve ürkütücü odalarında her türlü aşağılama ve işkenceye tabi tutulurlar.

2012 Kaliteli Çekim İndir İzle

http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/2/2012-1255346428.jpg
Büyük bütçeli felaket filmlerinin değişmez yönetmeni Roland Emmerich yine benzer bir yapımla karşımızda. Bazı teorisyenlere göre 21 Aralık 2012 tarihinde dünyanın sonunun geleceğini öngören Maya medeniyetinin bu öngörüsünün doğru çıktığı bir geleceğin anlatıldığı 2012 adlı filmde insanların hayatta kalma mücadelelerine tanık oluyoruz. Filmin kadrosu oldukça sağlam: John Cusack , Thandie Newton , Woody Harrelson , Amanda Peet , Danny Glover , Oliver Platt ve Chiwetel Ejiofor ilk göze çarpan isimler.

Nurgül Yeşilçay 7 Kocali Hürmüz İndir İzle

1800'lü yılların sonlarında İstanbul Taşkasap’ta yaşayan Hürmüz, değişik mesleklerden altı kişiyle hiçbir yasal yanı olmadan evlenmiştir. Her kocasını haftanın bir günü ağırlamakta, gönüllerini hoş etmekte, onlardan hediyeler almakta ve ekonomik sorunlarını çözmektedir.

Ancak, onun gönlü berber eşinin dükkânında gördüğü doktordadır. Bir hastalık uyduran Hürmüz doktoru da evine getirtir. Doktor da ona âşık olur... Bu andan sonra doktor ve Hürmüz, kendilerini karmaşık olduğu kadar, gülünç gelişmeler karşısında bulurlar.
http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/y/Yedi-Kocali-Hurmuz-1-1255032373.jpg

7 Kocali Hürmüz Divx Film İndir İzle

http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/y/Yedi-Kocali-Hurmuz-1-1255032373.jpg1800'lü yılların sonlarında İstanbul Taşkasap’ta yaşayan Hürmüz, değişik mesleklerden altı kişiyle hiçbir yasal yanı olmadan evlenmiştir. Her kocasını haftanın bir günü ağırlamakta, gönüllerini hoş etmekte, onlardan hediyeler almakta ve ekonomik sorunlarını çözmektedir.

A Christmas Carol Divx İndir İzle

http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/d/Disneyin-Yeni-Yil-Sarkisi-1255678959.jpg

Disney’in Yeni Yıl Şarkisi Divx Film İndir

Charles Dickens'ın her zaman güncelliğini koruyan ünlü Noel hikayesinin yeni versiyonu.

Scrooge inatçı, cimri ve huysuz bir adamdır. Çok zengin olmasına rağmen paylaşmayı bilmez. Onu mutlu etmek neredeyse imkansızdır. Noel akşamı üç hayalet onu ziyaret eder ve Scrooge'a eskiden nasıl bir insan olduğunu, bugününü ve değişmediği takdirde gelecekte onu nelerin beklediğini göstermeye başlarlar. Scrooge değişmesi gerektiğini anlar.

Köfte Yağmuru Divx Film İndir

İnsanların size ne yiyip ne yiyemeyeceğinizi söylemelerinden bıktınız mı? Her gün aynı sıkıcı yiyecekleri midenize doldurmak zorunda olmak sizi hayal kırıklığına mı uğrattı? İstediğiniz yemeği istediğiniz zaman sipariş edebileceğiniz günü mü bekliyorsunuz? Eh, bekleyişiniz sona erdi. 2009 yılında, Köfte Yağmuru‘yla doymaya hazır olun. Sevilen çocuk kitabından uyarlanan destansı boyutlardaki bu komik macera, yiyeceğin gökten yağmur gibi yağdığı bir kasabayı anlatıyor!
http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/c/Cloudy-With-A-Chance-Of-Meatballs-1255347995.jpg

Alacakaranlik Efsanesi: Yeni Ay Divx Film İndir

Yeni ayda aşk ve gerilim biraz daha artıyor cullen ailesi bella'nın doğum gününü kutlamak istiyor ama bella ısrarla karşı çıkıyor çünkü yaşlanıyor.

Cullenların evinde doğumgünü kutlarken hediye paketinin biri bella'nın elini keser ve ailenin yeni vejeteryanı jasper dayanamıyıp saldırır.

Bunun üzerine cullen ailesi bella ve edward'ın iyiliği için forkstan ayrılmaya kara verir

Bunu kaldıramayan bella artık hayatı umursamamaya başlar..

Kurtlar Vadisi: Gladio Kaliteli Çekim İndir

Türkiye'nin yakın tarihine etki eden olayları anlatan filmde: 8. Cumhurbaşkanı Turgut Özal’ın zehirlenmesinin Musul ve Kerkük’e girmesiyle ilişkisi ele alınıyor. Filmde ayrıca, “Cem Ersever, Gladio’nun hangi gerçeğini öğrendiği için öldürüldü? Kim Washignton’dan gelen telefonla darbe girişiminden vazgeçti? Apo suikastini Gladio nasıl önledi? 28 Şubat süreci bin yıl sürecek iken 5 yılda nasıl sona erdi?” gibi Türkiye tarihini derinden sarsan sorulara ışık tutuluyor.
http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/k/Kurtlar-Vadisi-Gladio-1255679257.jpg

Konuş Benimle Divx Film İndir

Yapım: 2004 ABD
Tür: dram
Yönetmen: Jessica Sharzer
Süre: 1 saat 30 dakika.
Başrol Oyuncuları: Kristen Stewart, Michael Angarano, Eric Lively, Steve Zahn, Elizabeth Perkins

Yetenekli genç oyuncuların olduğu kaliteli bir film ile karşınızdayız. Bu filmde genel olarak bir kızın(Kristen Stewart) yaşadığı bir olayın ardından suspus olan ve kendini ifade etme şeklini değiştiren dramatik hikayesini anlatıyor. Filmin verdiği mesaj gerçekten güzeldi. Steve Zahn öğretmen rolünde gerçekten iyi bir performans göstermiş.