30 Ağustos 2009 Pazar

Korku Parkı Kaliteli Online İzle


8 Genç hafif suçlardan dolayı yakalanarak yargılanırlar. Yeni çıkan bir yasa gereği cezalarını kamu hizmeti yaparak kullanırlar. Sosyal hizmetli olarak kamuya hizmet edeceklerdir. Bu cezalarını tamamlamak üzere Grizzly Park isimli bir ormanlık alana temizlik yapmaları için gönderilirler. Ancak ormanlık alanda seri bir katilin olduğundan haberleri olmadığı gibi Fgençler iççin tek tehlike seri katil değil aynı zamanda vahşi bir ayıda onları gözlemektedir, “California” ormanlarında geçen bu korku filminde korkuyu iliklerinize kadar hissedeceksiniz.
http://www.imdb.com/title/tt0915460/
Yönetmen: Tom Skull
Yapım Yılı: 2008
Firma: ScatterScream Productions
Süre: 1 saat 31 dk
Dil: İngilizce
Ülke: Amerika
Tür: Korku
Görüntü: Renkli
Oyuncular: Glenn Morshower, Randy Wayne, Zulay Henao, Emily Foxler, Shedrack Anderson III, Julie Skon, Kavan Reece, Jelynn Rodriguez, Trevor Peterson, Brody the Bear

Neden Evlendim Kaliteli izle İndir


Çünkü Birbirimizin Cümlelerini Tamamliyoruz. Çünkü İki Birden Daha Kuvvetlidir. Kolej günlerinden beri arkadaş olan dört evli çift yıllık buluşmalarını yapmak üzere Colarado�da bir araya gelir. Ancak içlerinden birinin genç bir kadınla ilişkisi olduğunun ortaya çıkması herkesin neşesini kaçırır. Bunun üzerine herkes kendi evliliğinin ne kadar kuvvetli olduğunu merak etmeye başlar. Eşler bir yandan aldatma, dürüstlük ve affetme kavramları üzerine düşünürken bir yandan da kendi hayatlarına gerçekçi bir bakış atacaklardır.
http://www.imdb.com/title/tt0906108/
Yapım Yılı: 2007
Firma: Lions Gate Films
Süre: 1 saat 53 dk
Dil: İngilizce
Ülke: Amerika
Tür: Komedi, Dram
Görüntü: Renkli
Oyuncular: Tyler Perry, Sharon Leal, Janet Jackson, Malik Yoba, Jill Scott, Richard T. Jones, Tasha Smith, Michael Jai White, Denise Boutte, Lamman Rucker

Saplanti Online İzle


Derek Charles’ın karısı Sharon ve oğlu Kyle ile birlikte güzel bir hayatı vardır. Fakat hayatları İdari Başkan Yardımcısı olarak çalıştığı şirkete Lisa adlı güzel bir kadının geçici süreliğine çalışmak için gelmesiyle değişecektir. İkisi arasında yaşanan küçük flörtleşmeleri farklı şekilde algılayan Lisa, Derek’le birlikte olmayı zamanla takıntı haline getirir ve onu elde etmek için şiddetini arttırarak her yola başvurur. Ünlü şarkıcı Beyoncé Knowles ‘ın da yer aldığı film, vizyona girdiği ilk hafta Amerika Box Office’te birinci sırada yerini aldı.
http://www.imdb.com/title/tt1198138/
Tür : Gerilim / Dram
Yönetmen : Steve Shill
Senaryo : David Loughery
Görüntü Yönetmeni : Ken Seng
Müzik : James Dooley
Yapım : 2009, ABD , 105 dk.
Oyuncular : Idris Elba (Derek) , Beyoncé Knowles (Sharon) , Ali Larter (Lisa) , Jerry O’Connell (Ben) , Bonnie Perlman (Marge) , Christine Lahti (Reese)

Sugar Divx Fİlm İndir Online


“Sugar” follows the story of Miguel Santos, a.k.a. Azucar, a Dominican pitcher from San Pedro de Macoris, struggling to make it to the big leagues and pull himself and his family out of poverty. Playing professionally at the Kansas City Knights baseball academy, Miguel finally gets his break at age 19 when he advances to the United States minor league system. Miguel travels from his tight knit community in the Dominican Republic to a small town in Iowa, corn country, where he and a couple of other Latin American teammates are the only Spanish-speaking people in the vicinity. As Miguel struggles with the new language and culture, despite the welcoming efforts of his host family, he is faced with an isolation he never before experienced. When his play on the mound falters, he begins examining more closely the world around him and his place within it, and ultimately questions the single-mindedness of his life’s ambition.
http://www.imdb.com/title/tt0990413/

You Will Be Mine Divx Film İndir


Film çocukluktan beri arkadaş olan iki kızı konu almakta. Marie, Lyon’da piyano eğitimi almak için ailesinden ayrılır; babası ölmüş ve annesi tarafından da terk edilmiş olan Emma’nın yanına taşınır. Ama Marie, enteresan, tahakkümlü ve baskıcı ev arkadaşının koymuş olduğu bir takım kurallarla yaşamak zorunda kalır.
http://www.imdb.com/title/tt0783530/
Yönetmen: Sophie Laloy
Tür: Drama,Music
Ülke: France
Dil: French
Süre: 96 dk
Oyuncular (ilk 5): Judith Davis, Isild Le Besco, Johan Libéreau, Edith Scob, Fabienne Babe

The Golden Boys Divx Film İndir


20. yüzyılın başında emekli olmuş üç denizci, bir kadını tuzağa düşürüp evlenme planları yaparak zengin olma hayali kurarlar.
http://www.imdb.com/title/tt0882969/
Yapım: 2008 ~ ABD
Tür: Romantik
Yönetmen: Daniel Adams
Senaryo: Daniel Adams
Senaryo (Kitap): Joseph C. Lincoln
Yapımcı: Daniel Adams, Michael Mailer, Ethan Gilmore, Brian Gilmore, Howard Katz, Matt Janes
Müzik: Jonathan Edwards
Süre: 1 saat 37 dk
Gösterim Tarihi: 17 Nisan 2009 (ABD)
Oyuncular: Charles Durning | David Carradine | Bruce Dern | Roger Dillingham Jr. | Lila Dupree | Jonathan Edwards | Donald Foley | Julie Harris | Mariel Hemingway | Peter Jordan | Lauri Kriva | Stephen Russell | John Savage | Christy Scott Cashman | Jason Alan Smith | Angelica Torn | Rip Torn | Joseph Guglielmo

Yalnız Kalınca Online Divx İzle


Yönetmen Eslinger orta yaş bunalımıyla beraber mutsuz bir evlilik yaşayan bir kadının hayatını anlatıyor. Bil orta yaşta ve yalnız bir adam. Yaşadığı dünya ile iletişimi pek mümkün olmamış. Karen ise mutsuz bir evlilik yaşamış orta yaş bunalımında bir kadın. Yaşadığı bunalımlı günlerden kurtulmak ve bir nebze rahatlamak için küçük dükkanlardan küçük şeyler çalmaya başlar. Ancak farkında olmadan yaşadığı kasabada olayların merkezi durumuna gelir.
http://www.imdb.com/title/tt0468965/
Tür: Dram, Gerilim
Yönetmen: Ryan Eslinger
Senaryo: Ryan Eslinger
Oyuncular: Sharon Stone, Dylan Baker, Stacy Bono, Timothy Hutton, Pruitt Taylor Vince, David Williams
Görüntü Yönetmeni: Lavrance Sher
Müzik: Paul Michael Thomas, Jıhn Sereda
Yapımcı: Christian Arnold-Bautel, Mary Aloe, Kirk Shaw

The Other Man Divx Film İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/08/The-Other-Man.jpg

Drag Me to Hell Divx Film İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/08/Drag-Me-to-Hell.jpg

Cassandra’s Dream Divx Film İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/08/Cassandras-Dream.jpg

Cassandra’s Dream Divx Film İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/08/Cassandras-Dream.jpg

Antichrist (2009) Divx Film İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/08/Antichrist-2009.jpg

Dante 01 Divx Film İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/08/Dante-01.jpg

Brüno Divx Film İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/08/Br%C3%BCno.jpg

No Time for Nuts Divx Film İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/08/No-Time-for-Nuts.jpg

Neden Evlendim Online İzle

 Neden Evlendim / Why Did I Get Married

Yapım: 2007 ~ ABD
Tür: Dram, Komedi
Oyuncular: Janet Jackson, Richard T. Jones, Malik Yoba, Sharon Leal, Tasha Smith
Yönetmen: Tyler Perry
Senaryo (Kitap): Tyler Perry
Yapımcı: Reuben Cannon, Tyler Perry
Görüntü Yönetmeni: Toyomichi Kurita
Müzik: Aaron Zigman
KONUSU Çünkü Birbirimizin Cümlelerini Tamamliyoruz. Çünkü İki Birden Daha Kuvvetlidir.
Kolej günlerinden beri arkadaş olan dört evli çift yıllık buluşmalarını yapmak üzere Colarado’da bir araya gelir. Ancak içlerinden birinin genç bir kadınla ilişkisi olduğunun ortaya çıkması herkesin neşesini kaçırır. Bunun üzerine herkes kendi evliliğinin ne kadar kuvvetli olduğunu merak etmeye başlar. Eşler bir yandan aldatma, dürüstlük ve affetme kavramları üzerine düşünürken bir yandan da kendi hayatlarına gerçekçi bir bakış atacaklardır.


Lolipop Divx Film İndir

http://img29.imageshack.us/img29/6519/1hzdl3.jpg
Konu

14 yaşında, zeki ve çekici bir genç kız olan Hayley ve internette tanıştığı 30 yaşındaki moda fotoğrafçısı Jeff, tanışmak üzere bir kafede buluşurlar. Aralarında yaşanan flörtleşme, onları daha da yakınlaştırarak Jeff’in dairesine kadar götürür ve bu beklenmedik bir olayın başlangıcı olur.
Hayley, uzun süredir merak ettiği sırrı çözmek için Jeff’in içkisine ilaç katar. Jeff ise kendine geldiğinde bağlanmış olduğunu görür. Hayley, Jeff’in kendisinden önce de küçük kızları dairesine getirip getirmediğini ısrarla öğrenme çabasındadır. Günlerdir ortadan kaybolan Donna Mauer’in tek şüphelisi olarak da Jeff’i görmektedir. Jeff, inkar etse de, Hayley’in elinde Internet’ten öğrendiği ve Jeff’e suçunu kabul ettireceği çok fazla ipucu vardır.
Genç oyuncu Ellen Page, arzu, sempati, korku ve şok gibi birbirinden çok farklı duyguları harmanlayarak muhteşem bir rol ile çıkıyor karşımıza.İnternet ve chatın gunumuzded ne hala geldıgını anlatan bir film..
iyi seyirler dileriz..,

Güz Sancısı Online Divx Film İzle

http://img29.imageshack.us/img29/2288/guzsancisi.jpg
Güz Sancısı

Güz Sancısı filmini seyret, indirmeden hemn online full tr dublaj tek link inidir bedava sinema, Güz Sancısı film izle , film seyret

Oyuncuları:
Murat Yıldırım (Behçet) , Beren Saat (Elena) , Okan Yalabık , Belçim Bilgin Erdoğan (Nemika) , İlker Aksum , Hüseyin Avni Danyal (Kenan Bey) , Umut Kurt , Avni Yalçın , Tuncel Kurtiz (Kamil Efendi) , Zeliha Berksoy

Konu
Babası milliyetçi, zengin bir toprak ağası olan Behçet, babasının bağlantıları ve isteğiyle siyasete adım atar. Bu dünyadaki bazı gelişmeleri kendi ahlak yapısına uygun bulmayan Behçet yine de kendi milliyetçiliğinin bakış açısını doğru bulmaktadır.

Behçet Türk milletinin Batılılarca kuşatıldığına ve bunun bariz kanıtının Kıbrıs’la ilgili olayların olduğuna inanıyordur. Tüm bu siyasetteki ve -baba faktörüyle- kendi hayatındaki yaşadığı ağır gerilim ortamında komşu Rum kızı Elena’ya aşık olmuştur. Bu aşkın ilerlediği günler onları 6 Eylül 1955 sabahına da yakınlaştırır.

Çemberimde Gül Oya, Hatırla Sevgili gibi ülkemizde büyük başarılara imza atmış dönem dizilerinden sonra Tomris Giritlioğlu, sinemaya verdiği 10 yıllık bir aradan sonra 1955 İstanbul’unun fiziki ve ruhsal atmosferini en ince ayrıntısını dikkate alarak yansıttığı ve Suyun Öte Yanı ve Salkım Hanım’ın Taneleri ‘nden sonra sizlerler bulusuyor, Türk Filmi için gercekten sonrada başarı sayılacak fılmlerden bır tanesi..

The Walker Divx Film İndir

Yönetmen Paul Schrader
Senaryo Paul Schrader
Görüntü Yönetmeni Chris Seager
Müzik Anne Dudley
Yapım : 2007
Ülke : Amerika İngiltere
Tür : Suç, Dram, Gizem
Süre : 107 dakika
IMDB Puan : 6.2/10
Konusu:Senaryo yazarı ve yönetmen Paul Schraderâın aynı zamanda jüri başkanı olduğu 2007 Berlin Film Festivaliânde dünya prömiyeri yapılan, yıldızlarla dolu kadrosuyla Entrika, Schraderâın 1980 yapımı filmi Amerikan Jigoloânun bir tür devamı sayılabilir. Washingtonâda geçen filmde Woody Harrelson, başkentin güçlü kaymak tabakasının süslü, bakımlı ama yalnız eşlerine ve ümitsiz dullarına yarenlik eden bir eşlikçi olan Carterâ canlandırıyor. İster opera, ister bir akşam yemeği, Carter başkentin en çok aranan adamıdır. Bu arada bir de erkek sevgilisi vardır. Bir senatörün güzel ve zeki eşi Lynn, sevgilisinin vahşice öldürüldüğünü öğrendiğinde, hemen dostu Carterâa gelir. Entrikalar, karmaşık çıkarlarla örülü bir ağa takılan Carter, cinayetle suçlanıverir.
- filmin

Ghost Month Divx Film İndir

Açıklama : Ghost Month ( Altyazılı) - filmini izle
Yapım:2009 ~ ABD
Tür:Korku
Yönetmen:Danny Draven
Senaryo:Danny Draven
Yapımcı:Danny Draven, Jojo Draven
Görüntü Yönetmeni:Mike King
Müzik:Jojo Draven

Arte de Rouba Divx Film İndir

Yönetmen: Leonel Vieira
Yapım Yılı: 2008
Firma: Stopline Films
Süre: 1 saat 43 dk
Dil: İngilizce
IMDB Puanı: 6.0 (279 Oy)
Ülke: Portekiz Brezilya
Tür: Aksiyon, Komedi, Polisiye, Gerilim

Soul Men Dublajli Online İzle

Tür : Komedi / Müzik
Yönetmen : Malcolm D. Lee
Senaryo : Robert Ramsey , Matthew Stone
Yapım : 2008, ABD , 103 dk.
Oyuncular:
Samuel L. Jackson (Louis Hinds) , Bernie Mac (Floyd Henderson) , Sharon Leal (Cleo) , Adam Herschman (Phillip) , Sean Hayes (Danny Epstein) , Affion Crockett (Lester)
20 yıldır konuşmayan iki soul müzik efsanesi Louis ve Floyd, yakın zamanda ölen baş şarkıcılarına hitafen efsanevi Apollo Tiyatrosuânda konser vermek için yola çıkarlar. Floydâun kızı olduğuna inanılan genç güzel bir kadın da bu şovda onlara katılacaktır.
Soul Men Filminin Konusu:
Gönülsüz olarak yapılan bu birleşme sonucunda, ayrı geçen yirmi yılın üstesinden gelmek ve konsere gitmek için önlerinde beş günleri vardır.
Filmin oyuncuları Bernie Mac ve Isaac Hayes 2008 Ağustosâunda hayata veda etmiştir ve bu film, hayranlarının onların son performanslarını görmesi için tek fırsattır.
- filmini izle

Mükemmel Bir Kaçış Divx Fİlm İndir

Tür : Korku / Gerilim
Yönetmen : David Twohy
Senaryo : David Twohy
Görüntü Yönetmeni : Mark Plummer
Müzik : Boris Elkis
Yapım : 2009, ABD , 97 dk.
Oyuncular
Steve Zahn (Cliff) , Timothy Olyphant (Nick) , Milla Jovovich (Cydney) , Kiele Sanchez (Gina) , Marley Shelton (Cleo) , Chris Hemsworth (Kale)
Mükemmel Bir Kaçış Filminin Konusu:İki çift (Zahn & Jovovich ve Olyphant & Sanchez) Hawaiâde tatildeyken, bir grup piskopatın adadaki turistleri öldürdüklerini anlarlar.

Ajan 13-XIII Divx Film İndir

Tür : Aksiyon / macera
Yönetmen : Duane CLARK
Senaryo : David Wolkove, Philippe LYON
Yapım : 2009, ABD , 130 dk.
Oyuncular
Val KILMER,Stephen DORFF,Caterina MURINO,Stephen McHATTIE,Jessalyn GILSIG
AJAN 13 Filminin Konusu:
İlk kadın Amerika Başkanı, Bağımsızlık Günü konuşmasını yaparken vurularak öldürülür. 3 ay sonra, yaralı bir adam, bitkin ve hafızasını kaybetmiş bir halde yaşlı bir çift tarafından bulunur. Kim olduğuna ve ne yaptığına dair elinde bulunan ipuçları sınırlıdır: Boynunun altındaki XIII dövmesi ve onu öldürmeye çalışan bir orduâ�¦
Bir profesyonel olduğunu ortaya çıkaran ani refleksleri ve içgüdüleri, onun, Amerikaâ��nın umutsuzca aradığı suikastçi olduğunu ortaya çıkarabilecek mi? Ya da ortaya çıkacaklar onun aranan suikastçi olduğunu kanıtlamaya yetecek mi?
Sıkılan ilk kurşundan itibaren soluksuz izleyeceğiniz bu müthiş gerilimde, adalet, inanç, bağlılık ve vatanseverlik sınanacak!

Metres Filmi Sansürsüz İzle

An Old Mistress - Metres - +18 - Türkçe Dublaj

Sinemalar.com Puanı:6.8/10
IMDB Puanı:6.5/10
Yapım:2007 ~ Fransa, İtalya
Tür:
Erotik

Yönetmen:Catherine Breillat
Senaryo:Catherine Breillat
Senaryo (Kitap):Jules-amédée Barbey D’aurevilly
Yapımcı:Jean-François Lepetit
Görüntü Yönetmeni:Giorgos Arvanitis
Süre:1 saat 44 dk

http://www.zirzir.net/image/metres.jpgThe Ghost Month Divx Film İndir

Yapım:2009 ~ ABD Tür:Korku Yönetmen:Danny Draven Senaryo:Danny Draven Yapımcı:Danny Draven, Jojo Draven Görüntü Yönetmeni:Mike King Müzik:Jojo Draven ilginç bir film arkadaşlar izlemenizi tavsiye ederim.
http://sinema.yedincigemi.com/thumb/big/tt1042503.jpg

Kara Büyü Divx Film İndir

Tür : Korku / Gerilim Yönetmen : Sam Raimi Senaryo : Sam Raimi , Ivan Raimi Görüntü Yönetmeni : Peter Deming Müzik : Christopher Young Yapım : 2009, ABD , 99 dk. Oyuncular Alison Lohman (Christine Brown) , Justin Long (Clay Dalton) , Lorna Raver (Mrs. Ganush) , Dileep Rao (Rham Jas) , David Paymer (Mr. Jacks) , Adriana Barraza (Shaun San Dena) Konusu:Sıradan bir banka memuru olan Christine Brown, bir müşterisi tarafından doğaüstü güçler kullanılarak lanetlenir. Bu Christine’in hayatını bir cehenneme çevirecektir. Christine, ruhunu kurtarmak için çabalarken şeytani güçler onu kırılma noktasına doğru itecektir. 2009 Cannes Film Festivali ‘nde yarışan film Amerika Box Office’te ilk haftada 3. sırada yerini aldı. gerçektem korku sevenler için çok güzel bir film sam raimi yine tarzını çok iyi yansıtmış… İYİ SEYİRLER.
http://www.iwatchstuff.com/2009/03/31/drag-me-to-hell-poster.jpg

Son Buluşma Kaliteli Çekim Online İzle

Türkiye’nin bağımsızlığı için binlerce insanın şehit düştüğü, genç-yaşlı, kadın-erkek demeden düşmana karşı tek vücut direndiği Kurtuluş Savaşı’nın son tanıkları, Gazi Ömer Küyük, Gazi Yakup Satar ve Gazi Veysel Turan’ın günlük yaşamları ve savaş yıllarına dair anıları SON BULUŞMA’da gözler önüne seriliyor. Çorumlu Gazi Ömer Dede, önce Anıtkabir’i ardından son kalan diğer iki gazi, Yakup Satar ve Veysel Turan’ı ziyaret ediyor, savaş yıllarına dair anılarını paylaşıp birbirleriyle helalleşiyorlar. Tarihe tanıklıklarını kendi ağızlarından dinlediğimiz bu üç kahraman gazi, gerçek sinema türündeki belgesel yapım ile ölümsüzleşiyor.
http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/s/Son-Bulusma-1250068961.jpg