11 Aralık 2009 Cuma

Adam Resurrected Divx Film izle

Sinemalar.com Puanı:6.1/10IMDB Puanı:6.4/10 Yapım:2008 ~ ABD, Almanya, İsrail Yönetmen:Paul Schrader Yapımcı:Yoram Barzilai, Ehud Bleiberg, Werner Wirsing, Ulf Israel, Marion Forster-Bleiberg Görüntü Yönetmeni:Sebastian Edschmid Müzik:Gabriel Yared Dağıtım:35 Milim Filmcilik

2008`in filmi olan ( Adam Resurrected ) filminde bakmayın içeriğinde savaş göründüğüne filmde dram dizboyu yönetmen liği ( Paul Schrader ) tarafından yapılan filmin özetine ulaşamadık, insan bi özet koyar bilgilendirme açısından ama bunlarda arama böyle şeyleri, filmdeki başrol oyuncuları ( Willem Dafoe ) ve ( Jeff Goldblum ) hernekadar filme ren katıyorda olsalar ortaya dahiyane bir film çıkmamış. onlar hernekadar içeriği savaş ve dram filmleri ağırlı diyolarsada kanımca film tam bir drama ZirZir.Net iyi Seyirler Diler…

Rose Red Konaği Dİvx Film İndir


http://www.sinemaximum.com/resim/film/2009/042009/180409/4kkilii1wv162203.jpg

Ateşten Kalbe, Akıldan Dumana Divx Fİlm İndir

Lock,_Stock_and_Two_Smoking_Barrels

IMDB Puanı: 8.1/10

Yapım: 1998 ~ İngiltere

Tür: Gerilim , Komedi , Suç

Oyuncular: Jason Statham , Vinnie Jones , Sting , Jason Flemyng , Dexter Fletcher

Yönetmen: Guy Ritchie

Senaryo: Guy Ritchie

Yapımcı: Matthew Vaughn

Görüntü Yönetmeni: Tim Maurice-Jones

Görüntü Yönetmeni: John Murphy , David A. Hughes

Süre: 1 saat 45 dk

Gösterim Tarihi: 05 Mart 1999 (Türkiye)

Filmin özeti:Eddy ve arkadaşları ellerindeki 100.000 paundu değerlendirmek için kumara yatırırlar. Aralarında en kurt oyuncu eddy olduğu için arkadaşları masaya onu yollarlar. Fakat masada herşey çoktan ayarlanmıştır. Eddy oyunun sonunda Hatchet Harry’e yarım milyon paund borçlanır. Bu borcu bir hafta içerisinde ödemelidir yoksa Hatchet Harry’nin parmaklarını keseceğini biliyordur. Bu uğurda arkadaşlar parayı bulmak için bir dizi komik olaya karışırlar. Hatta bunlardan birinde Eddy’nin babasının antika tüfeği ile soygun yapmaya kalkarlar. Fakat hepsinde başarısızlığa uğrarlar. Fakat ellerindeki antika tüfeğin değerini bilmemektedirler.

Ölülerin Günlüğü -Diary Of The Dead Divx Fİlm İNdir

8vxkzq
Ekleyen : OceanGirL
Sinemalar.com Puanı:6.5/10
IMDB Puanı:6.1/10
Yapım:2007 ~ ABD
Tür:Biyografi, Gerilim, Korku
Yönetmen:George A. Romero
Senaryo:George A. Romero
Yapımcı:Sam Englebardt, Peter Grunwald, Art Spigel, Ara Katz
Görüntü Yönetmeni:Adam Swica
Müzik:Norman Orenstein
Dağıtım:Bir Film
Süre:1 saat 35 dk
Gösterim Tarihi: 18 Temmuz 2008 (Türkiye)
Konusu:Bir grup film öğrencisi, ormanlık bir alanda korku filmi çekerlerken gerçek zombilerle karşı karşıya kalırlar. Bu durum karşısında kameralarını kurgudan gerçekliğe döndüren öğrenciler aynı zamanda olayların kaydını tutarak tarihte yer almasını isterler. Zombileri tek tek kaydetmeye çalışan gençler için bu kayıtlar artık hayatlarından bile önemli hale gelir. Olayların kısa süre içerisinde medya tarafından duyulması sonucu, çektikleri film bir yandan da medyanın çarpıtarak yansıttığı haberlere de rakip olacaktır.

Firtina Uyarisi Divx Film indir İzle

Ana SayfaYabancı FilmlerYerli FilmlerYabancı DizilerYerli Diziler Fırtına Uyarısı-2007-Türkçe Dublaj

Yapım: 2007 ~ Avustralya

Tür: Aksiyon , Gerilim , Korku

Oyuncular: Nadia Fares , David Lyons , John Brumpton , Mathew Wilkinson

Yönetmen: Jamie Blanks

Senaryo: Everett De Roche

Yapımcı: Pete Ford , Gary Hamilton

Görüntü Yönetmeni: Karl Von Moller

Görüntü Yönetmeni: Jamie Blanks

Süre: 1 saat 12 dk
ALTERNATİF LİNK 1 TEK PARÇA

Borat Divx Film İndir İzle

Jagshemash! Sacha Baron Cohen, HBO’da yayınlanan “Da Ali G Show” un yaratıcısı bu kez Kazak bir gazeteciyi canlandıran Borat Sagdiyev ile karşımızda …Borat ana yurdu Kazakistan’ı bırakıp Amerika’da Amerikan halkının yaşamına dair bir belgesel çekmek amacıyla yola çıkar. Uluslar arası çizdiği zikzaklar ve çılgın Amerikan kültürünün garip krizleri arasında Borat gerçek insanlarla karşılaşır. Bu gerçek insanlardan aldığı tepkiler oldukça güçlüdür. Ropörtaj yaptığı kişiler bazı durumlarda onun ırklar ve insanlar hakkındaki garip düşünceleri Batı’lı insanın düşüncelerinden ayrılmaktadır… Wa-wa-wee-wa! Muhteşem. Ağzınızı açık bırakacak. Alevlendirici. Tehlikeli. Yıkıcı.
Borat, Sacha Baron Kohen tarafından icat edilen bir Kazak gazetecinin hicivli anlatımı ile karışımızda. Borat İngiltere’de “Da Ali G Show,” adlı programla bir fenomen olmanın yanı sıra Cohen’in keskin zekası, sivri üslubu ve gerçeğe bakan gözleriyle tüm dünyaya açılıyor.
Baron Cohen’in bu ilginç icadı kendisine “Da Ali G Show” ile iki kez BAFTA Ödülü kazandırırken dünya çapında da tanınmaya başladı. Baron Cohen Avrupa MTV Ödüllerine iki kez davet edilen tek sanatçı olma özelliğini de bu ilginç ve benzersiz karakter sayesinde sağladı. Bunun yanında Baron Cohen “Talladega Nights: The Ballad of Ricky Bobby” deki rolü ile eleştirmenlerden çok olumlu tepkiler almıştır.
Vizyonundan önce bile eleştirmenler BORAT: CULTURAL LEARNINGS OF AMERICA FOR MAKE BENEFIT GLORIOUS NATION OF KAZAKHSTAN’ı gelmiş geçmiş en komik filmlerden biri olarak seçmiş ve imdb internet sitesinde en yüksek ratingli komedi filmi olmuştur. Filmin sahip olduğu komedi unsurları ve rol alan oyuncularının da bunda etkisi ve katkısı oldukça büyüktür. Seinfeld dizisinden tanınan oyuncu Larry Charles ve Austin Powers’ın yönetmeni Jay Roach ekibin ağır toplarındandır. BORAT’ın bir karakter çalışması üzerine gerçekleştirilmiştir. Baron Cohen, doğrudan çekim dönemi öncesi ve sonrasında tamamen canlandırdığı karaktere bürünmüş ve tanıtımlarında birebir rol almıştır.

Herkes Onu İster-Get Over It | DvdRip-Türkçe Dublaj [2001] Film İndir

Uzun zamandır aynı kızla çıkan okulun en popüler basketbol oyuncusu Berke’nin terk edildikten sonra sevgilisini geri kazanma uğraşı etrafında dönüyor. Ne var ki bu işte kendisine yardımcı olan en iyi arkadaşının güzel kızkardeşi Kelly hiç beklenmedik bir şekilde kalbini çalınca, ortalık iyice karışıyor.

http://www.imdb.com/title/tt0192071/


Herkes Onu İster-Get Over It | DvdRip-Türkçe Dublaj [2001] Film İndir

Filmin konusu : İkiz kardeşler var birisi çete üyesi. İş üzerindeyken yanlışlıkla büyükj bir çeteden çok pahalı bir mal(eroin) çalar. Filmin sonunda ise eroin tüm çeteleri peşine toplar

Herkes Onu İster-Get Over It | DvdRip-Türkçe Dublaj [2001] Film İndir

Filmin konusu : İkiz kardeşler var birisi çete üyesi. İş üzerindeyken yanlışlıkla büyükj bir çeteden çok pahalı bir mal(eroin) çalar. Filmin sonunda ise eroin tüm çeteleri peşine toplar

Kaminey Dixv Fİlm İndir

Filmin konusu : İkiz kardeşler var birisi çete üyesi. İş üzerindeyken yanlışlıkla büyükj bir çeteden çok pahalı bir mal(eroin) çalar. Filmin sonunda ise eroin tüm çeteleri peşine toplar

İhtiyarlara Yer Yok Divx Fİlm indir

Yapım:2007 ~ ABD
Tür:Aksiyon, Dram, Gerilim
Yönetmen:Joel Coen, Ethan Coen
Senaryo:Joel Coen, Ethan Coen
Süre:2 saat 2 dk

Filmin konusu: Sadece parayı alıp giden Moss yaralı olan birine su vermek amacıyla geceyarısı olay yerine döner, ancak bu niyeti başını derde sokacak ve Anton Chigurh ile tanışmasına neden olacaktır.

Capitalism: A Love Story

Michael Moore yeni belgeselinin adını koydu: Capitalism: A Love Story!

Meraklı sorulara ise şöyle cevap veriyor: Aşk, şehvet, tutku içeren bir aşk hikayesi. Her gün 14 bin kişinin işsiz kaldığı bir yasak aşk. Yani kapitalizm...

2 Ekim'de vizyona girecek olan filmin şirket politikaları altında ezilen kitlelerin trajik öykülerini anlatacağı söyleniyor. Buradan yola çıkarak bedelini sıradan insanların ödediği finansal krizin sebeplerini ve tabii sonuçlarını da sergileyecek.

Moore diyor ki; kumar oynadılar, kaybettiler ve şimdi bedelini sizin ödemeniz gerekiyor.

Aşka Dair Divx Fİlm İndir

Roberto, kırk yaşlarında bir eczacıdır. Birkaç aydan beri, Sara isimli genç bir kadınla çıkmaktadır. Roberto, Sara’ya aşıktır. Ancak Sara, kendisine olan bu ilgiye rağmen, Roberto’nun hayatından dikkat çekmeden sessizce ayrılır. Roberto aldatıldığını keşfeder, sevdiği kadını kaybetme korkusu, kadının onu aldatmasından daha ağır gelir. Roberto’nun çektiği acıyı paylaşan tek bir kişi vardır, o da kendisinden 10 yaş küçük kardeşi Carlo’dur.

No Ofsayt Divx Fİlm İndir

Ali Tarantula, kendine özgü, farklı bir karakter olmakla birlikte, toplumun büyük çoğunluğuyla özdeşleşen, açık sözlü, dürüst, daima halkın yanında olan, eğitimi sınırlı, toplumun anlayacağı dille konuşan, ülkesini seven, kendinden menkul bir otoriteye sahip, sevilen, sözü dinlenen, tatlı sert bir delikanlıdır.

Ülkedeki yerli filmlerin, giderek büyük seyirci kitleleri ile buluşması, yerli filmlerin yabancı filmlerden daha çok seyirciye ulaşmaya başlaması gerçeği, Ali Taran'ı, özel bir karakter yaratarak bir sinema filmi yazma fikrine yöneltmiş ve ‘NO OFSAYT' doğmuştur.

NO OFSAYT'ı komedi olarak adlandırmanın doğru olmadığını düşünen Ali Taran, filmi EĞLENCELİK olarak tanımlamanın daha doğru ve ilgi çekici olduğunu düşünmüştür.

NO OFSAYT, bir ATSP yapımı olarak seyirciyle buluşacaktır.

NO OFSAYT'ın yönetmenliğini Mehmet Bahadır Er

Gecenin Kanatlari Divx Film İndir

12 Eylül darbesinden sonra, anne ve babası polis baskınında gözleri önünde katledilen Gece’in yaşadığı büyük dram, onu aşk ve ölüm arasında bir seçim yapmaya zorlayacak.

Testere 6 Divx Fİlm İndir izle

Özel Ajan Strahm öldü ve Dedektif Hoffman Jigsaw ' ın mirasına engellenemez bir şekilde sahip çıkmakta.

Lakin , FBI ' ın ona yaklaşmasıyla Hoffman bir oyunu devreye koymak zorunda kalacak ve Jigsaw ' ın büyük planı anlaşılacak.

http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/t/Testere-6-1260201195.jpg

Sihirbazin Çiraği Divx Film İndir

bu epik fantastik filmde Dave (Baruchel), Balthazar Blake adında tuhaf biri (Cage) aniden hayatına girdiğinde fizik dersinden geçmeye çalışan ve rüyalarının kızı Becky’den (Palmer) randevu koparmaya çalışan bir üniversite öğrencisidir.

Balthazar’ın günümüzde bir sihirbaz olduğu ortaya çıkar, aynı güce sahip hatta kendi gücünü aşan birini bulmak için uzun süredir arama yapmaktadır. Ancak kötü bir kişi olan ve uzun zamandır rakibi olan, Maxim Horvath (Molina), sadece Blake ve Dave’i değil tüm New York şehrini tehdit eder, bahtsız Dave gönülsüz de olsa Balthazar’ın koruması altına girer, Dave’e hızlı bir sihirbazlık sanatı ve bilimi eğitimi verir. Bu alışılmadık ortakların, Horvath ve karanlığın güçleri günümüz Manhattan’ını mahvetmeden önce birlikte durdurması gerekmektedir.

Dave'in "Sihirbazın Çırağı" olma aşamasında eğitimini tamamlamak, şehri kurtarmak ve kızın gönlünü fethetmek için tüm cesaretine ihtiyacı olacaktır.

Sex And The City 2 Divx Film indir

2008 yazının hit film “Sex and the City”nin devam filmi“Sex and the City 2,”de, Sarah Jessica Parker, Kim Cattrall, Kristin Davis ve Cynthia Nixon, dört iyi arkadaşı canlandırdıkları ilk filmdeki rollerini tekrar üstlendiler. Tabi ki, bu kadınların erkekleri de tekrar aramıza dönüyorlar; Bu devam filminde Mr. Big rolünde Chris Noth, Steve rolünde David Eigenberg, Harry rolünde Evan Handler, Smith rolünde Jason Lewis, Anthony rolünde Mario Canton ve Stanford Blatch rolünde Willie Garson tekrar karşımızda olacaklar.