23 Ağustos 2009 Pazar

Gerilim Hattı Divx Film İndir

http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/g/Gerilim-Hatti-1249588944.jpg
Bir grup arkadaş eğlenceli bir tırmanış yapmaya karar verir. Tırmanış rotası kapalı olsa da yollarına devam ederler. Göze aldıkları bu tırmanış, gittikçe daha riskli ve tehlikeli bir hal alır ve kazalar birbirini izler. Yolun kapalı olmasının bir nedeni vardır. Önce Fred kaybolur, ardından hava kararmaya başlar. Yolculuk korkunç bir kâbusa dönüşür.

Soysuzlar Çetesi Divx Film İndir

Aynı günlerda Avrupa’nın başka bir köşesinde Teğmen Aldo Raine (Brad Pitt), Yahudi askerler tarafından kurulan bir grubu düşmana karşı misilleme yapma amacıyla organize etmektedir. Düşmanları tarafından “Piçler” yakıştırmasıyla bilinen Raine’ın grubu, Nazi Almanyasının önde gidenlerine zarar verme misyonunu üstlenmiştir. Bu amaçla, Alman sinema oyuncusu ve gizli ajan Bridget Von Hammersmark (Diane Kruger) ile işbirliği yaparlar.Shasoanna’nın kendi intikamını alma planlarını yaptığı bir sinema salonunun çatısı altında hepsinin kaderleri kesişecektir.
http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/s/Soysuzlar-Cetesi-1246524643.jpg

Gurotesuku Sansürsüz Divx İndir

Yapım:2009 Japonya
Tür: Korku
Yönetmen: Kôji Shiraishi
Süre:1 saat 13 dk
Başrol Oyuncuları:Hiroaki Kawatsure(Kazuo), Tsugumi Nagasawa(Aki).


2009 Japonya vizyon filmlerinden olan Guroteseku(Grotesk) içerisinde aşırı sadistlik içerdiği için bazı ülkelerde yasaklanmış. Bunun için film +18 yaş grupları içindir. Film genel olarak işkence sahneleri içeriyor konusu pek ilgi çekici değil.

http://2.bp.blogspot.com/_yXdx4O7xX34/SpBUhuel3-I/AAAAAAAACEs/zRt1qigFuas/s400/grotesque.jpg

Van Wilder: Freshman Year Sansürsüz İndir

Filmin Konusu:
Bir minibüs Dolusu genç ögrenciler, prestijli Coolidge fakültesinde kaydederek onun varlıklı babasının adımlarında izler. İyi geçinen tembellere büyük kısım, dehşete düşürür, yine de, Coolidge, zorlukla onun, gördüğü parti okuludur. Onun yerine, sıkıntılı bir deanand tarafından mesele daha kötüsünü yapmak için götürülen katı bir kurumun olduğu onunki...

bütün kızlar, bekaret yeminini aldı...

Uyarı:
Dikkat! Filmde ve Altyazıda bol miktarda +18 görüntü vede argo küfür içermektedir. Keyifli seyirler...

Babysitter Wanted Divx Film İndir

Filmin Konusu:
18 yaşında bir genç kızın koleje gitmesiyle başlıyor. Şans Eseri Bir iş ilanı görüyor ve işe gidiyor ardında garip olaylar başlıyor