14 Ekim 2009 Çarşamba

Nefes: Vatan Sağolsun Online Film İzle

Bir yüzbaşının komuta ettiği 40 kişilik bir timin hikayesi. Film, 2365 metre yükseklikteki Karabal tepesinde bulunan bir röle istasyonunu korumakla görevlendirilen 40 askerin görevlerini yerine getirirken yaşadıkları acıları, sevinçleri ve yaşam mücadelelerini anlatıyor.

http://film.com.tr/resim/filmler/nefes/tepe.jpg

Büyük Aşk Divx Film İndir

1913, Paris... Coco Chanel modern kadının imgesini yeniden tasarlarken, modern klasik müizğin en önemli isimlerinden biri olan Igor Stravinsky tonal yapıyı bozacak yeni eserine imza atmaktadır. Her ikisi de kışkırtıcı işlere imza atmakta ve çevrelerinin ilgisini kazanmaktadır. Onlar, kendi dallarının sıra dışı isimleridir. Coco Chanel, Stravinsky ile tanışmaya can atsa da, ünlü müzik adamı ona karşılık vermez.

1920'li yıllara gelindiğinde, Chanel mesleğinin doruk noktasına ulaşmıştır, ancak sevdiği erkeği kaybetmenin verdiği acı ile baş etmektedir. Oysa Stravinsky için kariyeri ters dönmüştür. Rusya'daki Bolşevik devrimin ardından Stravinsky ülkeden ayrılmış ve Paris'te mülteci yaşamı sürmeye başlamıştır. Hayat onları bir kez daha karşılaştırır.

Özgür Woodstock Divx Film İndir

Elliot Tiber'in gerçek yaşam öyküsünden esinlenen film, Woodstock'un kazara nasıl dünyaca ünlü bir müzik festivaline dönüştüğünün komik hikayesini anlatıyor.

Adab-ı Muaşeret | DVDRip Kaydet


Matematik öğretmeni olan babası Nurettin Bey’le (Salih Kalyon) birlikte okul değiştirme rutinlerinin sıklaşması Aykut’u (Tarık Ündüz) bunaltmaya başlamıştır. Ne var ki bu sefer yapacakları okul ve şehir değişikliği, Aykut’un hayatında bambaşka bir kapı aralayacaktır. Zeynep (Yıldız Asyalı), kızlardan oluşan “Adab-ı Muaşeret” adlı çetenin lideridir. Adap kızlarına karşı direnen grupsa, okulun asi öğrencilerinden Eko’nun (Bora Akkaş) liderliğindeki “Mokokolar” çetesidir. Bu iki çete arasındaki ezeli rekabet, sene boyunca birbirinden eğlenceli atışmalara sebep olacaktır. Öğrencilerin kafalarına göre hareket ettikleri çivisi çıkmış bu okulu hizaya sokmak üzere yeni görevine başlayan Nurettin Bey’i zor günler beklemektedir. Fakat en büyük desteği okulun kıdemlilerinden Edebiyat öğretmeni Fatma Hanım (Hasibe Eren) nam-ı diğer Miss Piggy’den görecektir.
http://www.imdb.com/title/tt1399161/
Tür : Dram / Komedi / Gençlik
Gösterim Tarihi : 15 Mayıs 2009
Yönetmen : Emre Akay
Senaryo : Eser Yazıcı
Yapım : 2009, Türkiye
Oyuncular : Tarık Ündüz (Aykut) , Salih Kalyon (Nurettin Bey) , Yıldız Asyalı (Zeynep) , Hasibe Eren (Miss Piggy)

Şekermi Şakami Divx Fİlm İndir


Film, Cadılar Bayramı’nda geçen dört ayrı hikâyeyi birbiriyle harmanlıyor.Filmin ana kahramanları; bir seri katil hakkında gizli bir sırrı saklayan okul müdürü, bir adamla buluşmak üzere olan kolejli bir bakire, eşek şakası hazırlamakta olan bir grup genç ve kocasıyla tartışmaktan usanmış bir kadından oluşuyor.
http://www.imdb.com/title/tt0862856/
Yönetmen: Michael Dougherty
Yapım Yılı: 2008
Firma: Bad Hat Harry Productions
Dil: İngilizce
Ülke: Kanada
Türü: Korku
Oyuncular: Quinn Lord, Brian Cox, Dylan Baker, Leslie Bibb, Rochelle Aytes, Anna Paquin, Moneca Delain, Tahmoh Penikett, Lauren Lee Smith, Britt McKillip

Winged Creatures AKA Online

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/10/frag.jpg

Harry Potter ve Melez Prens İndir KAydet Bedava

Tür : Macera / Fantastik
Gösterim Tarihi : 15 Temmuz 2009
Yönetmen : David Yates
Senaryo : Steve Kloves , J.K. Rowling (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Bruno Delbonnel
Müzik : Nicholas Hooper
Yapım : 2008, ABD / İngiltere , 153 dk.
Oyuncular
Daniel Radcliffe (Harry Potter) , Rupert Grint (Ron Weasley) , Emma Watson (Hermione Granger) , Julie Walters (Molly Weasley) , Helena Bonham Carter (Bellatrix Lestrange) , Alan Rickman (Severus Snape) , Michael Gambon (Albus Dumbledore) , Maggie Smith (Minerva McGonagall) , Jim Broadbent (Horace Slughorn) , Bonnie Wright (Ginny Weasley) , Robbie Coltrane (Rubeus Hagrid)
Harry Potter, Hogwarts’taki 6. yılında üzerinde “bu kitap Melez Prens’e aittir” yazılı bir kitap bulur.
Kitabın içindeki büyüleri ve Melez Prens’in kimliğini araştırmaya başlayan Harry, Dumbledore’un yardımlarıyla, düşmanı Voldemort ile son savaşa girmeden önce onun geçmişi hakkında daha fazla şey öğrenmeye başlar.
Filmin yönetmen koltuğunda Harry Potter ve Zümrüdüanka Yoldaşlığı’nı da yönetmiş olan David Yates var. Filmin uyarlandığı, J.K. Rowling’in yazdığı serinin 6. kitabı olan Harry Potter ve Melez Prens, ilk yayınlandığı gün dünya çapında tam 9 milyon satmıştı.

Assassination of a High School President Divx Film İNdir

Ülke: USA
Dil: English
Puan: 8.1/10 (714 oy)
- filmini izle
İzlenme : 377 | Puan : 3.4
Assassination of a High School President Divx Film İNdir

Nefes - Vatan Sağolsun Divx Film indir

Nefes - vatan sağolsun, Güneydoğu�da Irak sınırına yakın bir ilçedeki komando tugayında bulunan ve Karabal Tepesi�ndeki röle istasyonunu korumakla görevlendirilen bir yüzbaşı komutasındaki 40 askerin hikâyesi. Sınır nedir, neresidir bilmezdi çoğu. Emir almadıkları, emir de vermedikleri bir hayattan, her şeyi emirle yaptıkları bir hayata geçtiklerinde sınırları da gördüler. Karabal Tepe�de günlerce, aylarca beklediler.

Benim Cici Silahim Divx Fİlm İndir

Oyuncular
Michael Moore , Denise Ames (Silahlı seksi kız) , Art Busch , Prof. Barry Glassner , Charlton Heston , Marilyn Manson , John Nichols , Matt Stone
Amerika’da son yıllarda küçük çocukların saçtığı dehşetle birlikte boyutlarını görmeye başladığımız silah kültürünü inceleyen sıradışı bir belgesel.
Moore film için, silahların Amerikan kültürünün bir parçası olduğunu savunan ve silah fetişisti bir kuruluşun başkanlığını yürüten, eski oyuncu Charlton Heston ve dehşet saçan çocuklara ilham verdiği iddia edilen Marilyn Manson gibi isimlerle hassas konuyu masaya yatırıyor.
Michael Moore’un gösterildiği festivallerde büyük beğeni toplayan ve bolca ödül toplayan yapımı, tüm zamanların en iyi belgeseli seçildi. Yönetmen Roger ve Ben’in ardından bir kez daha esprili ve aydınlatıcı belgesel sinemasına geri dönüyor.
Michael Moore: Hesap açtırmaya geldim.
Bankacı: Ne tür bir hesap?
Michael Moore: Bedava silah verdiğinizden.
Bankacı: Bir tasarruf hesabı açtırabilirsiniz.
Michael Moore: Bankada silah dağıtmak biraz tehlikeli olmuyor mu

Beşiktaş Çarşi Asi Ruh Belgeseli Divx Film indir

Açıklama : Beşiktaş Çarşı - Asi Ruh Belgeseli - filmini izle
* İlk kurulan spor kulubü (1903)
* İlk spor tesisi ve lokali kuran Kulüp (Akaretler-1909)
* İlk resmi İstanbul Ligi şampiyonu (1924)
* İlk eskirim şampiyonu kulüp
* İlk atletizm şampiyonu kulüp
* İlk güreş şampiyonu takım
* İlk voleybol şampiyonu takım
* İlk Başbakanlık Kupası
* İlk Federasyon Kupası
* 20 takım arasında yapılan Türkiye Ligi’nde ilk şampiyon
* Olimpiyatlara ilk defa bayan sporcu yollayan kulüp (1936-Berlin)
* Ülkemizde ilk defa sahnede spor gösterisi ve jimnastik hareketi düzenleyen kulüp (1910 / Kadıköy Apollon Sineması)
* Şampiyon Kulüpler Kupası’na katılan ilk Türk Takımı (1958-1959)
* Avrupa Kupaları’nda ilk tur atlayan kulüp (1958-1959 Şampiyon Kulüpler Kupası ön eleme)
* İlk sualtı sporları yapan kulüp
* İlk kıtalar arası seyahat yapan kulüp (USA)
* İlk boks şubesi kuran antrenörler yetiştiren kulüp
* Türkiye’de dekatlon yarışları yapan ilk kulüp
* İstanbul’da ilk defa uluslararası güreş turnuvası yöneten kulüp(1910-1911)
* İlk maraton müsabakasını kazanan sporcu `Maratoncu İbrahim`
* İlk `Atış Poligonunu` kuran kulüp
* Türkiye Süper Kupası’nı alan ilk takım
* Atatürk kupasını kazanan ilk takım
* 100.Yılında şampiyon olan ilk Türk takımı

Super Size Me filmini izle

Morgan Spurlock , Dr. Daryl Isaacs
Amerikalıların en büyük sorunu olan obezite konusunu incelemek isteyen Morgan Spurlock, kendisini denek olarak kullanarak ülkeyi dolaşarak “fast food” yemeye başlar.
Spurlock, fast food’un insanlar üzerindeki etkisini görebilmek için, günde 3 öğün sadece ve sadece McDonal’s’larda beslenmeye başlar. Yiyebileceği ve içebileceği şeyler sadece McDonald’s menüsündekilerle sınırlıdır. 1 ay boyunca bu diyeti uygulayan Spurlock, kısa zamanda fiziksel ve psikolojik olarak etkilenmeye başlar. Daha ikinci haftada tüm sağlığı bozulan Spurlock, doktorların tabiriyle ölümle yüzyüze gelme tehlikesi altındadır.
Spurlock, fast food araştırmasında niye McDonald’s’ı tercih ettiğini basitçe anlatıyor. Tüm fast food ürünlerinin zararlı olduğunu söyleyen belgeselci, McDonald’s en büyük firma olmasının yanında en çok reklam yapan firma olduğunu söylüyor. Kısaca bizi sadece kötü beslenme değil aynı zamanda reklam dünyasının yarttığı etkiler konusunda da uyarıyor.
Belgesel türündeki film, Amerikan beslenme kültürüne, şişmanlığın kaynağına ve yaşam tarzlarına cesur bir bakış sergiliyor.

Fired Up Sansürsüz İndir İzle

Komedi Gençlik
Filmi henüz izlemeyi bitirdim ve alt yazısı olmadığı içinde çevirmeye başladım. Güzel bir film olmuş. Konusu değişik ve karakterler olabildiğince komik açıkcası beğendim. Oyuncular iyi iş çıkarmışlar. Konu biraz basit aslında. Senaryo da daha iyi olabilirdi. Puanım 6,5/10...
İnternetten film idirip izleyen arkadaşlarımız için alt yazı bulmak ayrı bir dert. Bildiğim kadarıylada şuanda bu filmin altyazısı yok. En çok alt yazı indirilen sitede (ismini vermek istemiyorum eminim anlamışsınızdır) 3 arkadaş bu filmin alt yazı çevirisine başladık. Umarım bu ilk çevirimiz sizlere ulaşır. http://www.filmizledizi.com/vidresim/ga0DzekKKz.jpg

Sea Beast Divx Film İndir

Tür Bilim Kurgu Yapım 2008 / ABD Senaryo Wendy Czajkowsky, Neil Elman, Paul Ziller Konusu:Denizde çıkan bir fırtınada balıkçı teknesi dalgalara karışarak batar fakat batış sebebi ne dalga ne de çıkan fırtınadır. Kaptan Will McKenna kasabaya davetsiz gelen yaratıklarla başa çıkmak zorundadır tabii başına gelen belaya doğa ana tarafından gönderilen fırtına ile işler daha da zorlaşır. http://dvdmedia.ign.com/dvd/image/article/100/1000939/sea-beast-20090702015659453-000.jpg

Ghost Town Divx Film İndir

Tür : Komedi / Fantastik / Romantik Gösterim Tarihi : 31 Ekim 2008 Yönetmen : David Koepp Senaryo : David Koepp , John Kamps Ne çok sıkıcı nede çok kaliteli ortada bir film... esasen eğlenceli bir öykü,çok daha eğlenceli ve komik işlenebilirdi... film boyunca fazlaca gülemedim,sadece ara ara gülümsetebildi okadar :) özellikle benim gibi Ghost Whisperer dizisini seviyorsanız filme karşı daha da beklentili oluyor ve filmi beğenmemek için daha fazla nedenler bulabiliyorsunuz :) ...konu itibariyle Ghost Whisperer dizisine çok benzesede dizinin bir bölümünü filme tercih ederim doğrusu :) Tea Leoni her dem sevdiğim bir oyuncu olmuştur ki performansı yine iyiydi...Greg Kinnear ve Ricky Gervais'in performanslarıda iyiydi ama Ricky Gervais film için uygun oyuncu mu tartışılır...izlicek hiç bir şeyiniz yoksa izleyin,aksi taktirde pas geçebilirsiniz film

Stan Helsing Div Film İndir

Stan Helsing Ekleyen : filmstar Yapım:2009 ~ ABD, Kanada Tür:Komedi, Korku Yönetmen:Bo Zenga Senaryo:Bo Zenga Senaryo (Kitap):Bo Zenga Yapımcı:Bo Zenga, Scott Steindorff Görüntü Yönetmeni:Robert C. New Müzik:Liz Gallachehttp://liveforfilms.files.wordpress.com/2009/08/stanhelsing.jpg

Karanliktakiler Online Fİlm İzle

Egemen (Erdem Akakçe) 30’lu yaşlarını aşmış, bir reklam ajansında ofis boy olarak çalışan ve ilerleyen yaşına rağmen annesi Gülseren (Meral Çetinkaya) ile aynı evde yaşamak zorunda olan genç bir adamdır. Annesinin zihinsel kararmalarıyla geçen bir hayat Egemen için, evlerinin içine gizlenmiş, belki de sadece onlar için hazırlanmış ufak bir cehennem gibidir.

Gülseren içinse hayattaki tek varoluş nedenidir Egemen. Gerisi, kendisini hapsettiği evinde yaşadığı bitmeyen bir huzursuzluk ve tedirgin bir ruhtur. Yanında olmasını istediği tek kişi Egemen’dir. Oğlunun kendisinden ayrılmasına dair en ufak bir düşünce bile bir çılgınlık nöbetine girmesi için yeterlidir.

Egemen’in tüm hayatını geçirdiği bu cehennemden uzaklaşarak, rahat nefes alabildiği, normal bir hayata yaklaştığı tek yerse çalıştığı reklam şirketidir. İşi sayesinde dış hayatla bir bağ kurmak az da olsa annesinin karanlık dünyasından uzaklaştırır Egemen’i. Öte yandan patronu Umay’a (Derya Alabora) duyduğu ilgi genç adam için büyük bir açmazdır. Annesinin varlığı bu ilgi önünde koca bir engeldir. Çaresizliği artan Egemen iki kadın arasında sıkışıp kalır.

Kampüste Çiplak Ayaklar Div Film İndir

Bugüne kadar Hindistan’a yolculuk yapan ve yapılan spritüel yolculuk sonrasında hayatları değişen insanlar temasına takla attıran, farklı bir açıdan ele alan ve Türkiye’deki gençlerin hayatına odaklanan bir film. Hikâye İstanbul’daki bir Üniversite’de geçmektedir.

Farklı sorunları olan gençlerin bulunduğu sınıfın kapısı bir gün açılır ve içeri adı Şiva olan Hintli bir kız girer. İlk başta herkesin giysileri ve görünüşünden dolayı alay ettiği kız, sonradan herkesin arkadaşı olacak ve farklı kültürden gelmenin verdiği farklı bakış açısı, inançlar, mitolojik hikâyelerin yardımıyla onların hayatını değiştirecektir. Ancak hiç kimsenin bilmediği, bu Hintli kızın bir sırrı olduğudur.

Film günümüzün gençlerinin yüzeysel yaşantılarına, birey olmalarına izin vermeyen toplumsal baskılara ve gençlerin duygusal yönlerinin çöküşüne eleştirel bir bakış getirmesi ile öne çıkmaktadır.

The Gamer Divx Film İndir

Yönetmenliğini Mark Neveldine ve Brian Taylor‘ın üstlendiği Gamer bilim-kurgu/aksiyon türünde bir yapım. Başrollerde Gerard Butler, Michael C. Hall, Kyra Sedgwick, Milo Ventimiglia, Alison Lohman, John Leguizamo ve LudacrisSlayers” adında çok oyunculu bir oyun platformu kurulmuştur. Oyuncular hükümlülerden seçilmektedir. 30 oyundan sağ olarak çıkan oyunculara özgürlük vaat edilmektedir. Bu oyunun yıldız oyuncusu Kable (Gerard Butler) bir taraftan özgürlüğünü kazanmak için bu ölümcül oyunda mücadele verirken bir taraftan da oyunun yaratıcısı olan Ken Castle’ı (Michael C. Hall) devirmek istemektedir. Fakat bu hiç de kolay olmayacaktır… bulunuyor. Filmin konusunu kısaca özetlersek; gelecekte insanların diğer insanları kontrol edebildiği “

Funny People Divx Film İndir

Ünlü bir stand-up ustası olan George Simmons, kan dolaşımındaki bir sorun nedeniyle ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenir. George'un bir yıldan az ömrü kalmıştır. Ira ise ümit vaadeden ve George'u örnek alan bir stand-up komedyenidir. Ira ve George günün birinde aynı klüpte sahne alırlar. Ira'nın yeteneğini fark eden George, onu asistanı olması için ikna eder. Ira’nın hayatına girmesi ile George bir çalışandan çok, bir arkadaş edinmiştir.

Akamas Divx Film İndir

Doğal güzelliğiyle ünlü bir yarımadanın sembolik fonunda, yurtlarının huzurlu döneminde birbirlerine bağlanan fakat daha sonra arkadaşları olmaksızın bir çeşit sürgünde yaşamaya zorlanan iki insanın öyküsü üzerinden Kıbrıs adasının siyasi sürecine ışık tutan, sıradışı bir belgesel-drama.

Mazi Yarasi Divx Fİlm İndir

Mazi Yarası Aldatma, terk edilme, intikam, masumiyet, pişmanlık ve bağışlama temalarıyla örülü bir aşk hikâyesi.

Uzak İhtimal Divx Film İndir

Musa'nın tayini istanbul’a çıkar ve müezzin olarak galata’da küçük bir camiye yerleşir. Caminin müezzin lojmanı olarak kullandığı daireye yerleşir, karşı dairede yaşayan Clara ile karşılaştığında hayatında neler değişebileceğinden habersizdir. Rahibe adayı Clara, müezzin Musa ve Sahaf Yakupla hayatları Galata’da kesişir. Müezzin Musa’nın gün geçtikçe Clara’ya aşık olur ama ona ifade edemez. Musa bir yandan Clara ile yakınlaşmaya çalışırken diğer yandan da sahaf Yakup'un dünyasına girmektedir. Bu süreç Musa’yı bambaşka dünyalara yakınlaştırırken, hayata bakışında da değişik kapılar açmaktadır. Musa artık İstanbul’a geldiği günden farklı biri olmuştur.

500 Days Of Summer Divx Film İndir

Genç adam, genç kızla tanışır.. Erkek aşık olur.. Kız aşık olmaz..

Gerçek aşkın varlığına inanmayan bir kadınla (Deschanel), ona aşık olan genç adamın (Gordon-Levitt) sıradışı, romantik ve komik hikayesi.

The Time Traveler's Wife Divx Fİlm İndir

Audrey Niffenegger ‘in 2003 tarihli aynı adlı romanından uyarlanan The Time Traveler’s Wife adlı film, Chicago’da kütüphaneci olan Henry DeTamble ‘ın (Eric Bana ) sahip olduğu genetik bir bozukluk neticesinde istem dışı olarak zamanda yolculuk etmesini ve Clare Abshire (Rachel McAdams ) adındaki bir ressama aşık olmasını anlatıyor. Fantastik bir aşk hikayesini konu alan filmde Henry ve Clare ‘in her şeye rağmen ilişkilerini ayakta tutma çabalarına şahit oluyoruz.

Tür: Dram / Korku
Süre:1 saat 44 dakika
Yönetmen: Lars von Trier
Senaryo: Lars von Trier, Anders Thomas Jensen
Yapımcı: Meta Louise Foldagerhttp://3.bp.blogspot.com/_yXdx4O7xX34/SspODTD9PbI/AAAAAAAACdc/J1FkhSp0nNo/s400/antirchrist-deccal.jpg

Blood: The Last Vampire Divx Fİlm İndir

Filmin konusu, Saya vampir anne ve insan ırkından bir babanın kızıdır. 16 yaşında, naif bir görüntüsü olsa da aslında 400 yaşındadır ve iki ırk arasında kalmanın acısını yaşar. Hayatını samuray becerilerini geliştirmeye ve dünyayı vampirlerden temizlemeye adamıştır, diğerleri gibi hayatta kalması kana bağlı olsa da.
http://4.bp.blogspot.com/_yXdx4O7xX34/Ss2_pOBcEII/AAAAAAAACes/L2qQMCmZmt4/s400/blood-the-last-vampire-2009.jpg

Kaena Divx Film indir

Tür: Bilim Kurgu / Aksiyon / Macera
Süre: 1 saat 25 dakika
Yönetmen: Chris Delaporte
Oyuncular: Michael Lonsdale, Keith David, Michael McShane, Victoria Abril, François Siener, Jean-michel Farcy

Filmin Hakkında; 2008 Fant-Asia film festivalinde en iyi animasyon dalında ikincilik alan filmin hikayesi kahramanlık ve dostluk üzerine.AXIS, bulutlardan çok yukarılarda büyük bir gezegendir. Gezegenin ortasındaki bir köyde yaşayan halk ise gezegendeki kuraklık yüzünden büyük tehlike altındadır
http://lh3.ggpht.com/_yXdx4O7xX34/StL4xwJJXEI/AAAAAAAAChk/slcae8ERQ8A/s512/kehanet.jpg

The Expendables Film İndir İzle

Rambo seriysiyle aksiyon severlerin idolü olan Sylvester Stallone'nun yeni filmi The Expendables'ın ilk fragmanı yayınlandı. Filminde birbirinden ünlü isimlere yer veren Stallone, filmiyle aksiyon sinemasına isminden söz ettirecek bir film bırakmayı hedefliyor. The Expendables'da Jason Statham, Jet Li, Mickey Rourke ve Eric Roberts gibi birbirinden ünlü isimler yer alıyor. 2010 yılında vizyona girmesi beklenen filmin ilk fragmanını Sinemalar.com'da izleyebilirsiniz.