29 Eylül 2009 Salı

Kampüste Çiplak Ayaklar Divx Film İndir

İstanbul'daki bir üniversitede okuyan bir grup sorunlu gencin sınıfına Şiva isimli bir genç kız öğrenci olarak gelir. Sınıftaki kızlar için ilk başta Şiva görünüşü ve davranışlarından dolayı bir alay konusudur. Ancak onu tanımaya başladıkça anlattığı hikayeler ve mitolojiden beslenen masallar ilgilerini çekmeye başlar. Bilmedikleri ise Şiva'nın bir sırra sahip olduğudur.

http://film.com.tr/resim/filmler/kampusteciplakayaklar/tepe.jpg

Zaman Yolcusunun Karisi Divx Fİlm İndir İzle

Henry DeTamble kendi isteğine bağlı olmaksızın, genetik denebilecek bir rahatsızlıktan dolayı zamanda yolculuk yapar. Geçmişe ve geleceğe doğru sürekli savrulan Henry'nin bu sıra dışı yaşamında çok sevdiği karısı Claire de yer almaktadır. Birbirilerini çok seven çift zaman denizinde umutsuzca birlikte olmanın yolunu ararlar. Clare, bu yolculukların onları ne zaman ayıracağını bilmese de, tek aşkı olan Henry ile bir hayat kurabilmek için uğraşmaktan vazgeçmez.http://film.com.tr/resim/filmler/timetravelerswife/tepe.jpg

Karanliktakiler Online Fim İzle İndir BEdav

annesi Gülseren ile birlikte yaşayan 30lu yaşlarında genç bir adamdır. Gülseren hayatını evde geçiren, geçmişin yükünü omuzlarında taşıyan ve yaşadığı travmalar ile karanlığa gömülen bir kadındır. Egemen'in annesinin hezeyanlarından kaçabildiği tek yer çalıştığı reklam şirketidir.http://film.com.tr/resim/filmler/karanliktakiler/tepe.jpg

Aşkin İkinci Yarisi Divx Fİlm İndir

Bir sahil kasabasında münzevi hayatı süren adam, bir sabah beklemediği bir sürprizle karşılaşır. Kapıda kendisini bekleyen sürpriz, yıllar önce terkettiği karısıdır. Adam bir alkol bağımlısıdır ve karısı onu tüm uğraşlarına rağmen bu bağımlılığından kurtaramamıştır. Baş edemekdikleri bu sorunun ardından adam altı yıl önce karısını terk etmiş ve yaşadığı sahil kasabasına taşınmıştır. Uzun yıllar sonra hayat onların yollarını bir kez daha kesiştirmiştir.
http://film.com.tr/resim/filmler/askinikinciyarisi/tepe.jpg

Matrak Adamlar Divx Fİlm indir

Ünlü bir stand-up ustası olan George Simmons, kan dolaşımındaki bir sorun nedeniyle ölümcül bir hastalığa yakalandığını öğrenir. George'un bir yıldan az ömrü kalmıştır. Ira ise ümit vaadeden ve George'u örnek alan bir stand-up komedyenidir. Ira ve George günün birinde aynı klüpte sahne alırlar. Ira'nın yeteneğini fark eden George, onu asistanı olması için ikna eder. Ira’nın hayatına girmesi ile George bir çalışandan çok, bir arkadaş edinmiştir.
http://film.com.tr/resim/filmler/funnypeople/tepe.jpg

Oyuncu Divx Film İndir

Günümüze oldukça yakın bir gelecekte, insanların hayatlarını dolduran en büyük uğraşı Slayers adlı oyundur. Bu oyun idam mahkumlarının nanoteknoloji ile oyuncu haline getirildiği, her şeyin gerçek olduğu bir tür simülasyondur. Beyinlerine yerleştirilen "nanoks" ile dışarıdaki insanlara bağlanan oyuncuların amacı hayatta kalmaktır. Bunun için yapmaları gereken birbirlerini öldürmektir.

Kable, kas gücü ve şiddete dayalı Slayers ismindeki online oyunun kahramanıdır. Oyunun yapımcısı ve zengin oyuncular için o sadece bir simülasyon malzemesidir. Oysa o kendisine bağlı kablolar ve bu kanlı oyundan çok sıkılmıştır ve özgürlüğü için mücadele etmeyi göze almıştır.

http://film.com.tr/resim/filmler/gamer/tepe.jpg

Imagine That Divx Film İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/09/Imagine-That-2009.jpg

Transformers: Revenge of the Fallen (2009) Divx İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/09/TransformersRevenge-of-the-Fallen-2009.jpg

Trick ‘r Treat Divx Film İndir

Trick 'r Treat

Tenderness Divx Film İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/09/Tenderness.jpg

The Hangover Divx Fİlm İndir

http://www.xmanster.net/wp-content/uploads/2009/09/hang.jpg

Genç Hazine Avcilari Divx Fİlm İndir

Tür: Aile, Fantastik
Yönetmen: Greg Aronowitz
Senaryo: Greg Aronowitz
Senaryo (Kitap): Greg Aronowitz
Yapımcı: Mike Greene, Sheri Bryant, Meredith Obrien
Görüntü Yönetmeni: Simon Riera
Müzik: Christie Yih Chong, Nathan Wang
Süre: 1 saat 35 dk
Gösterim Tarihi: 19 Mayıs 2009 (ABD)
Konusu: 3 çocuk hayalet korsan ve onun kayıp hazinesini bulmak için Louisianada kaybolacaklardır. Aynı zamanda gerçek arkadaşlığın önemini öğrencikleri macera dolu bir film.
- filmini izle

The Last Templar Divx Film İndir

Yapım:2009 ~ ABD, Kanada
Tür:Dram, Fantastik
Yönetmen:Paolo Barzman
Senaryo:Raymond Khoury, Suzette Couture
Yapımcı:Robert Halmi, Robert Halmi Jr.
Görüntü Yönetmeni:Thomas Burstyn
Müzik:Normand Corbeil
Süre:3 saat
Gösterim Tarihi: 25 Ocak 2009 (ABD)
Konusu:Raymond Khouryâ��nin romanından uyarlanan filmde; New Yorkâ��lu bir arkeolojistin Tapınak Şövalyeleriâ��nin kayıp sırlarını araştırması konu ediliniyor.New York Metropolitan Müzesiâ��ndeki bir sergi sırasında saldırıya uğrayan Tess; saldırıdan sonra aklında kalan Latince bir söz üzerine arkadaşıyla birlikte gizemli bir yolculuğa çıkmaya karar verir.

Transformers: Yenilenlerin İntikamı Transformers: Revenge of the Fallen

Açıklama : Transformers: Yenilenlerin İntikamı Transformers: Revenge of the Fallen (Yenilendi) - filmini izle
Tür : Bilim Kurgu / Macera / Aksiyon
Gösterim Tarihi : 24 Haziran 2009
Yaş Sınırı : 13
Yönetmen : Michael Bay
Senaryo : Ehren Kruger , Roberto Orci , Alex Kurtzman
Görüntü Yönetmeni : Ben Seresin
Müzik : Steve Jablonsky
Yapım : 2009, ABD , 147 dk.
Oyuncular
Shia LaBeouf (Sam Witwicky) , Megan Fox (Mikaela Banes) , Josh Duhamel (Kaptan Lennox) , Tyrese Gibson (Robert Epps) , John Turturro (Agent Simmons) , Matthew Marsden (Graham) , Ramon Rodriguez (Leo)
Sam Witwicky, Transformersın kökenleri ve dünya üzerindeki tarihçesi konusunda yeni detaylar keşfeder. Topladığı bilgiyi ele geçirmek isteyen şeytani ruhlu Deceptionlar onun peşindedir. En büyük mücadele, daki Giza piramitlerinde gerçekleşecektir. Çünkü aranan tapınak bu bölgededir.
Transformers: Yenilenlerin İntikamı, 2007 yılında izleyicinin büyük beğenisini kazanan ilk Transformers ‘ın devamıdır. İnsanoğlunun Autobotlar ile Decepticonlar arasındaki savaşın ortasında kalmasını anlatan filmin yönetmenliğini ilk filmde olduğu gibi yine Michael Bay üstlenirken, prodüksiyon amirliğini Steven Spielberg yaptı.
Başrollerinde Shia LaBeouf Megan Fox ikilisinin bir kez daha kamera karşısına geçtiği ikinci filmde izleyiciler daha fazla robotla tanışırken maceranın boyutları, başta Mısır olmak üzere daha çok ülkeye yayılacak.
- filmini izle

Geleceğin Kahramanlari Divx Film İndir

Tür : Anismasyon, Aksiyon
Gösterim Tarihi : 24 Nisan 2008
Yönetmen : Jay Oliva
Senaryo : Jay Oliva
Görüntü Yönetmeni : Jay Oliva
Yapım : 2008, Usa , 78 dk.
Büyük kahramanların çocukları bizim için geleceğin tek umudu olacaktı.
Avengers grubu ezeli düşmanları Ultron ile karşılaştıklarından büyük kayıp yaşarlar. Tony Stark kurtulanları alıp Kuzey kutbunda gizli bir üsse götürür. Ultron ile yapılacak ikinci savaşın kahramanları yetişmeye başlar. Yeşil dev Hulk ve Thorâ��un da ekibe katılmasıyla Avengers ekibini büyük bir savaş beklemektedir.
Marvel karak

Başka Semtin Çocuklari Onli Film İzle

Tür : Dram
Gösterim Tarihi : 24 Nisan 2009
Yönetmen : Aydın Bulut
Senaryo : Aydın Bulut , Serkan Turhan
Görüntü Yönetmeni : Tolga Çetin
Yapım : 2008, Türkiye , 95 dk.
Oyuncular
Mehmet Ali Nuroğlu (Semih) , İsmail Hacıoğlu (Veysel) , Volga Sorgu Tekinoğlu (Simo) , Ertan Saban (Gürdal) , Eyşan Özhim (Canan) , Bülent İnal (Kerim) , Avni Yalçın (Ali Dayı) , İpek Yaylacıoğlu (Saadet) , Özge Özder (Gül) , Erkan Bektaş (Haydar) , Serkan Keskin (Engin) , Taner Barlas (Hasan) , Bora Sivri (Nusret) , Filiz Ahmet (Beyza)
Gazi Mahallesiânde yaşayan iki yakın arkadaşınbaşka bir hayat özlemi içinde, bulundukları âöplükten kurtulma hayallerini ve bu hayalleri gerçekleştirebilmek için ödemek zorunda oldukları âbedellerikonu alıyor.
Paralel polisiye kurguyla beslenen öykü, Güneydoğudaki operasyonlarda gösterdiği kahramanlıklaaskerden bir ay erken terhis edilmiş olan Semihin (Mehmet Ali Nuroğlu) askerden döndüğü gün kardeşinin cenazesiyle karşılaşması ve kardeşinin katilini aramasıyla devam ediyor.
Kardeşinin katilini bulmak için harekete geçtiğinde cevaplanması zor sorularla dolu bir başka savaşın içine sürüklenen Semih, gerçeğin arayışı içinde iz sürerken, “kaybedilen” şeyin sadece kendi kardeşinin hayatı olmadığını görecekteki İstanbul da kaybetmeye mahkum edilmiş hayatların öfke ve çaresizlik duygularıyla beslenen sert yüzüyle de hesaplaşmak zorunda kalacaktır.

Superman Batman: Public Enemies Dixv Fİlm İndir

Açıklama : Superman Batman: Public Enemies (Altyazılı) - filmini izle
IMDb:7.2/10
Yapım:2009 ~ ABD
Tür:Aksiyon,Animasyon,Dram,Fantastik
Yönetmen:Sam Liu
Senaryo:Stan Berkowitz
Müzik:Christopher Drake
Süre:1 saat 7 dk
- filmini izle
İzlenme : 145 | Puan : 3.7
Süre: | Tarih : 28.09.2009

Aşçi Fare Dublajli Film İndir

animasyon

Aşçı Fare – Ratatouille – RATATUY – 2007

Animasyon

Brad Birdin yönetmeni olduğu animasyon filmleri arasında yer alan Aşçı Fare çocuklardan oldukca ilgi görmeyi başardı.

Bir Ulusun Doğuşu Dixv Fİlm İndir

sinemalar

Bir Ulusun Doğuşu – The Birth of a Nation – 1915

Savaş, Dram

D.W Griffithin yönettiği film dram ve savaş filmleri arasında yer almaktadır.

Harry Potter ve Z.A.Y Dixv Film İndir

filmleri

Harry Potter ve Z.A.Y. – Harry Potter and the O. of the P. – 2007


vizyona girişi 2007 yılı olan filmin yönetmeni David Yates dir.

Cinayet Gecesi Divx Film İndir

izlesene

Cinayet Gecesi – Fracture – 2007

Gerilim, Dram, Suç

kimler var kimler Anthony Hopkins, Ryan Gosling, David Strathairn, Rosamund Pike bu oyuncular olurda film keyif vermezmi. sinema filmimiz gerilim filmleri ve suç filmleri içeriğine sahiptir.

Gün Işığı Divx Film İndir

bedava

Gün Işığı – Sunshine – 2007

Bilim Kurgu, Macera

Danny Boyleden bilim kurgu ve macera içerikli muhteşem denebilecek bir film. 2007 yılında izleyici ile buluşan filmde Cillian Murphy, Rose Byrne, Cliff Curtis, Chris Evans, Troy Garity isimli yıldız oyuncular yer alıyor.

Kara Yilan İnliyor Divx Film İndir

indirmeden

Kara Yılan İnliyor – Black Snake Moan – 2007

Drama

filmde rol alan oyunculardan bazıları Samuel L. Jackson, Christina Ricci, Justin Timberlake, S. Epathadır. 2007 vizyon filmi olan kara yılan inliyor dram filmleri arasında yer almaktadır.

Beni Suçlu Bulun Divx Film İndir

online

Beni Suçlu Bulun – Find me Guilty – 2006

Komedi

sinemaya Sidney Lumet isimli yönetmen taşımıştır. 2006 gösterimli film komedi filmleri arasında bulunuyor.

Backlash Divx Film İndir

İmdb:http://www.imdb.com/title/tt0462190/
Yapım Yılı:2006
Tür:Aksiyon Macera
Oyuncular:Kevin Levrone,Suzanne Karseras,Danielle Burgio,Lauren Mary Kim,Bas Rutten,G. Anthony Joseph
Yönetmen:David Chameides

backlash

Açikça Sex +18 Sansursüz İzle

http://3.bp.blogspot.com/_yXdx4O7xX34/Sr810tyLB3I/AAAAAAAACX0/x7hL-_wTCj0/s400/acikca-sex.jpg

After School Special Barely Legal Divx Film İndir

http://1.bp.blogspot.com/_yXdx4O7xX34/Sr88_bqCAAI/AAAAAAAACX8/DUkp4x3mqEA/s400/after-school-special-barely-legal.jpg

Scooby Doo The Mystery Begins Divx Film İndir

http://3.bp.blogspot.com/_yXdx4O7xX34/SsDBFeUXNDI/AAAAAAAACY0/2ChwTE0i39E/s400/scooby.jpg