26 Eylül 2009 Cumartesi

Sahte Polis 2009 Divx Film İndir


Bir alışveriş merkezinde güvenlik görevlisi olan çift kutuplu karaktere sahip Ronnie Barnhardt, alışveriş merkezinin ortasına işemeye çalışan bir teşhirciyi engeller. Fakat Barnhardt sanığı yargıcın karşısına çıkaramayınca, huysuz bir polis dedektifi davayı kapamak için görevlendirilir. Kara komedi türündeki film, vizyona girdiği ilk hafta Amerika’da dördüncü sırada yerini aldı.
http://www.imdb.com/title/tt1197628/
Tür : Aksiyon / Komedi
Yönetmen : Jody Hill
Senaryo : Jody Hill
Görüntü Yönetmeni : Tim Orr
Müzik : Joseph Stephens
Yapım : 2009, ABD , 86 dk.
Oyuncular : Seth Rogen (Ronnie Barnhardt) , Ray Liotta (Detective Harrison) , Michael Pena (Dennis) , Anna Faris (Brandi) , Dan Bakkedahl (Mark) , Jesse Plemons (Charles)

The Russell Girl Divx Film İndir


Sarah Russel, yaşadığı yeri terketti ve hala kendisini suçladığı bir trajadinin üstüne, birisini sevdi. Lösemi teşhisi koyuldu, ardından Sarah bunu ailesine söylemek için evine döndü ama tek bulabildiği asla bırakmayacağız dediği komşusu Lorraine (Ehle) oldu. Sarah’ın hastalığı üzerine bir hikaye, TV yayınları onun bu geçmişindeki travmayı ve bu travmayı nasıl sonuçlarıyla birlikte kabullenerek unuttuğuna odaklanıyor.
http://www.imdb.com/title/tt1097649/
Yönetmen : Jeff Bleckner
Tür : Dram
Yapım : ABD
Süre : 120 dk
Oyuncular : Amber Tamblyn, Jennifer Ehle

Infestation Divx Fİlm İndir

Yapım: 2009 ~ ABD
Tür: Aksiyon, Gerilim, Komedi, Korku
Yönetmen: Kyle Rankin
Senaryo: Kyle Rankin
http://www.imdb.com/title/tt1020543/
Yapımcı: Bruce Davey, Jeff Balis, Rhoades Rader
Müzik: Steven Gutheinz
Süre: 1 saat 33 dk
Oyuncular: Diane Gaeta (White Trash Girl), Deborah Geffner (Maureen – Sara’s Mother), VJ Kewl (Pretty Woman), Chris Marquette (Cooper), Bru Muller (Roger)

Queens of Langkasuka Divx Film İndir


Denizkorsanlar birlikte kendi toprakları ve halkları savunmak içinbant gerekir onların krallık, Langkasuka üç vezir istilatehdit etmektedir.
http://www.imdb.com/title/tt1262945/
Yönetmen: Nonzee Nimibutr
Yapım Yılı: 2008
Ülke: Tayland
Tür: Macera, Fantastik, Tarihi
Dil: Tayvanca
Yapımcılar: Nonzee Nimibutr
Görüntü: Renkli
Oyuncular: Sorapong Chatree (), Ananda Everingham (Paree), Winai Kraibutr (), Chartchai Ngamsan (), Jakrit Panichpatikam (Limkiem)

Shrink Divx Film İndir

Ünlü bir psikayatr olan Henry Carter, başına gelen kişisel trajediyi aşamaz ve marihuana kullanmaya başlar. Gittikçe bağımlı haline gelen Henry, kendi görünümüne özen göstermez. Daha da kötüsü kendi mesleğine duyduğu inancı kaybetmektedir.
http://www.imdb.com/title/tt1247692/
Tür: Dram
Süre: 104 dk
Ülke: Amerika
Dil: İngilizce
Oyuncular: Kevin Spacey, Mark Webber, Keke Palmer, Saffron Burrows, Jack Huston, Pell James, Laura Ramsey, Dallas Roberts, Robert Loggia, Gore Vidal

Star Trek (2009) Divx Film İndir

Star Trek (2009)

Suretler Divx Film İndir

Suretler - Surrogates - Bruce Wills

Suretler - Surrogates - Bruce Wills filmini izle, online indirmeden hemen canlı full sinema internetten bruce wills angelina jolie,Suretler - Surrogates - Bruce Wills film izle film seyret

Konu
FBI ajanları (BRUCE WILLIS ve RADHA MITCHELL) bir üniversite öğrencisinin gizemli cinayetini araştırmaktadır. Bu öğrenci insanların kendilerinin kusursuz robot versiyonlarını sahip olmalarını sağlayan yüksek teknoloji ürünü suret olgusunun yaratıcısı olan kişiyle bağlantılıdır. Sağlıklı, iyi görünümlü ve uzaktan kumandalı makineler olan suretler, insanların yerini almakta ve böylece insanların evlerinin rahat ve güvenli ortamından çıkmadan dışarıdaki hayatı yaşamalarına imkan tanımaktadır. Cinayet beraberinde cevap arayışını getirir: maskelerle dolu bir dünyada kim gerçektir ve kime güvenebilirsiniz? Bruce Wilss in son filmi olan suretler aksiyon ve değişik konu açısıyla gündeme geliyor..

Bionicle: Efsane Geri Dönüyor

Bir zamanlar tüm evrenin yöneticisi olan Mata Nui, bir gün bedeninden atılır ve kendini uzak ve ıssız bir gezegen olan Bara Magnaâ��da bulur. İstemeden karıştığı bir Glatorian savaşını kazandıktan sonra gezegenin yerlileri olan Agori köyü sakinleri Mata Nuiâ��den düşmanları Skrall ve Kemik Avcıları kabilesini yenmek konusunda yardım isterler. Yeni dostlarına yardım etmek için çalışmaya başlayan Mata Nui, öte yandan da vücuduna dönüp onu vücudundan süren kötü güçlerden intikam almanın yollarını aramaktadırâ�¦ Ancak Kemik Avcıları kabilesiyle mücadele ederken ortaya çıkan sırlar maceranın bütün gidişatını değiştirecektirâ�¦

Resident Evil – Degeneration Film izle

http://www.zirzir.net/image/resident.jpg

3 Boyutlu, Animasyon, Gerilim, Korku

Makoto Kamiya tarafından yönetmenliği yapılmış bu film bir animasyon türüdür, ve bildiğiniz filminden farklı bir içeriktedir. gösterim tarihi 2008 yılıdır.

The Hitchhiker’s Guide to the Galaxy Divx İndir

thehitchhikersguidetothegalaxy

Ekleyen : OceanGirL
Sinemalar.com Puanı:6.3/10
IMDB Puanı:6.6/10
Yapım:2005 ~ ABD, İngiltere
Tür:Bilim Kurgu, Komedi, Macera
Yönetmen:Garth Jennings
Senaryo:Douglas Adams, Karey Kirkpatrick
Senaryo (Kitap):Douglas Adams
Yapımcı:Gary Barber
Görüntü Yönetmeni:Igor Jadue-lillo
Müzik:Joby Talbot
Filmin Websitesi:video.movies.go.com/hitchhikersguide/global/index_street.html?countryID=us
Süre:1 saat 49 dk
Konusu:Sabah şiddetli bir başağrısıyla uyanan Arthur, üzerinden otoyol geçeceği için kendisinden habersiz istimlak edilen evi yıkılmasın diye, kendisini dozerlerin önüne yola attığında, henüz sorunun ne kadar az olduğunun farkında değildir. Çünki dünyamız da galaksiler arası bir otoyol inşaatının ortasında olduğu için istimlak edilmiştir ve bunu henüz kimse bilmemektedir.
Uzaylılar dünyayı yok etmeden bir kaç dakika önce arkadaşı Ford Prefect gelir ve Dent’i alarak uzaya götürür. Prefect, ‘Otostopçunun Galaksi Rehberi’ isimli bir yayının dünyadaki muhabirlerinden biridir. Rehber, galaksinin her yerindeki muhabirleri sayesinde sayısız bilgi içeren bir turist rehberidir. Artık yerinde uzay boşluğu bulunan Dünya hakkında ise sadece şu satırlar yer almaktadır: ‘Çoğunlukla Zararsız.’
Gezegeniyok edilen Dent’in önünde keşfedilmeyi bekleyen galaksiler ve büyük maceralar vardır. Bu macera boyunca Dent, hayat hakkında çok şey öğrenecektir.

Dark Water - Karanlik Sular Divx Fİlm İndir


x55bsemcv4

Ekleyen : OceanGirL
Sinemalar.com Puanı:6.8/10
IMDB Puanı:5.6/10
Yapım:2005 ~ ABD
Tür:Dram, Gerilim, Korku, Psikolojik
Yönetmen:Walter Salles
Senaryo:Hideo Nakata
Senaryo (Kitap):Kôji Suzuki
Yapımcı:Bill Mechanic, Doug Davison, Roy Lee
Görüntü Yönetmeni:Affonso Beato
Müzik:Angelo Badalamenti
Filmin Websitesi:darkwater.movies.go.com
Süre:1 saat 45 dk
Konusu:Bekar anne Dahlia Williams’ın hayata yepyeni bir başlangıç yapmak için kızıyla birlikte New York’un kenar semtlerinden birinde bakımsız bir apartmanın dokuzuncu katına yerleşir. Eski kocasıyla mücadele ettiği velayet davasına bir de çekilmez baş ağrıları eklenince Dahlia’nın hayatı çekilmez bir hal alır.
Evin çeşitli yerlerinden tüyler ürperten tuhaf gürültüler gelmektedir.Bunlara bir de evin çeşitli yerlerindeki koyu renk su lekeleri eklenince Dahlia’nın tedirginliği artar.
Birileri ya da birşeyler Dahlia ile akıl oyunları oynamaktadır. Hayal gücünün delicesine çalıştığı bir ortamda kendi mantığına ve önsezilerine güvenmesi imkansız gibidir.

Humains Online Film İzle

rm3h9v564k155145


Yapım:2009 ~ Fransa, İsviçre, Lüksemburg
Tür:Aksiyon, Gerilim, Korku, Macera
Yönetmen:Pierre-olivier Thevenin, Jacques-olivier Molon
Senaryo:Frédérique Henri, Jean-armand Bougrelle
Yapımcı:Ruth Waldburger, Vérane Frédiani, Franck Ribière
Müzik:Gast Waltzing
Dağıtım:Tiglon
Süre:1 saat 30 dk
Gösterim Tarihi: 24 Temmuz 2009 (Türkiye)
Konusu: Bir grup bilim adamı Alplere insanoğlunun köklerine dair bir araştırma yapmaya gidiyor fakat tek buldukları tehlikeli bir düşman oluyor.

The Horsemen Divx Film İndir

ghgh

Sinemalar.com Puanı:6.7/10
Yapım:2008 ~ ABD
Tür:Dram, Gerilim, Gizem, Korku
Yönetmen:Jonas Åkerlund
Senaryo:Dave Callaham
Yapımcı:Michael Bay, Andrew Form
Görüntü Yönetmeni:Eric Broms
Müzik:Jan A.P. Kaczmarek
Dağıtım:Warner Bros
Filmin Websitesi:www.horsemenmovie.com
Süre:1 saat 50 dk
Gösterim Tarihi: 20 Mart 2009 (Türkiye)
Konusu:Aidan Breslin (Dennis Quaid), eşinin ölümünden sonra oğulları Alex (Lou Taylor Pucci) ve Sean (Liam James)’dan giderek uzaklaşmış, katı bir polis dedektifidir. Kendisini İncil’de geçen Mahşerin Dört Atlısı’nı temel alan sapık seri cinayetleri araştırırken bulur: Aldatma ustası ve fethetmek için her şeyi yapmaya hazır, beklenmedik bir lider olan Beyaz Atlı; masumiyeti alev alev bir öfkeyi gizleyen, İnsanları birbirine düşürme amacına sahip keskin zekâlı bir savaşçı olan Kızıl Atlı; dengesiz ama daima bir adım ileride, insanları yönlendiren ve karanlık bir tiran olan Kara Atlı ve ölümü bir cerrah titizliğiyle yaymaya kararlı, karşı konulmaz güce sahip Solgun Atlı.
Breslin davada açığa çıkan her yeni bilgiyle boğuşurken, yavaş yavaş kendisi ve dört şüpheli arasındaki sarsıcı bağlantıyı keşfeder.
Dört Atlı. Birbiriyle bağlantısı olmayan dört kurban. Dört acı verici sır

Bionicle: Efsane Geri Dönüyor Online İzle

Bir zamanlar tüm evrenin yöneticisi olan Mata Nui, bir gün bedeninden atılır ve kendini uzak ve ıssız bir gezegen olan Bara Magna’da bulur. İstemeden karıştığı bir Glatorian savaşını kazandıktan sonra gezegenin yerlileri olan Agori köyü sakinleri Mata Nui’den düşmanları Skrall ve Kemik Avcıları kabilesini yenmek konusunda yardım isterler. Yeni dostlarına yardım etmek için çalışmaya başlayan Mata Nui, öte yandan da vücuduna dönüp onu vücudundan süren kötü güçlerden intikam almanın yollarını aramaktadır… Ancak Kemik Avcıları kabilesiyle mücadele ederken ortaya çıkan sırlar maceranın bütün gidişatını değiştirecektir…