24 Ekim 2009 Cumartesi

Aşk Geliyorum Demez Divx Film İndir

Mahmutpaşa hanındaki esnaflardan birinin oğlu olan Ali, oldukça yakışıklı ve çapkın bir delikanlıdır. Gözde ise esnafın çalıştığı hanı satın alan zengin müteahhidin, yardımsever, doğaya ve hayvanlara düşkün kızıdır.

Müteahhit, esnafın çalıştığı hanı satın alır ve orayı yıkıp alışveriş merkezi yapmaya karar verir. Han esnafının bir an önce hanı boşaltmasını isteyince esnaf birleşerek bir plan yapar ve Ali'den Gözde'yi etkileyerek hanı kurtarmasını ister. Bir yardım gecesinde tanışan Ali ve Gözde birbirlerinden çok etkilenirler. Esnafında yardımıyla yapılan planlarla komik ve romantik bir hikaye başlar.
http://film.com.tr/resim/filmler/askgeliyorumdemez/tepe.jpg

Mezuniyet Divx Film İndir

Mezuniyetlerine bir sene kala en yakın arkadaşlarının intiharıyla sarsılan liseli genç grup, aradan geçen zamana rağmen hala bu intiharın etkisinden kurtulamamıştır. Kız arkadaşıyla sorun yaşayan Akın (Doğa Can Anafarta), aklı hala serserilikte olan Metin (Yiğit Uçar), ailesi ve okuldaki diğer gençlerle sorunu olan Efe (Efe Can Kudu) ve varlıklı ailelerin çocuklarıyla takılmak yerine bir çete grubuyla arkadaşlık yapan Aykut (Can Göksoy) ve her şeyin iyi gitmesi için elinden geleni yapan Umut’un(Uraz Kaygılaroğlu) hayatları akıl almaz bir şekilde kesişecektir…
http://film.com.tr/resim/filmler/mezuniyet/tepe.jpg

This is It

Michael Jackson'un yakınlarının tam desteği ile gerçekleştirilen bu yapım, Londra konserlerine hazırlanan popstarın son provalarından ve kamera arkası çekimlerinden görüntüler içeriyor. Jackson'ın yakın arkadaşları ve birlikte çalıştığı kişilerin röportajlarını da içeren filmin bazı sahnelerinin 3 boyutlu olduğunu da belirtelim.
http://film.com.tr/resim/filmler/thisisit/tepe.jpg

Konak Divx Fİlm İndir

6 üniversiteli arkadaş, hocalarının verdiği "kültür mirası projeleri" ödevi için aynı gruba düşerler. Hocaları özellikle bu 6 kişilik grubu Safranbolu projesinden sorumlu tutar.

Aksilikler daha Safranbolu yolunda başlar. Arabaları bozulan gençler güven vermeyen bir yabancının yardımını almak zorunda kalırlar. Geldiklerinde rezervasyonlarının iptal edildiğinin öğrenmesi ile sorunlar devam eder. Kalacak yer nerede ise yok gibidir.

Buldukları boş bir konağa yerleşen gençler saatler gece yarısına yaklaştıkça sıra dışı olaylarla karşılaşmaya başlar.

Dread Divx Film İndir

Üç üniversite öğrencisi, korku ile ilgili bir araştırma yapmaktadır. Denek olarak kullandıkları insanlar, en mahrem korkularını kamera karşısında sergilemeye başlarlar.
http://film.com.tr/resim/filmler/dread2009/tepe.jpg

İncir Çekirdeği Full Online İZLE

Askerden gelen Celil ailesi tarafında pikniğe götürülür. Burada komşu kızından ekilenir. Bunu fark eden Celil'in ablası Delal, Celil'i ve komşu kızını yanlarına kardeşi küçük Heda'yı da kattırarak piknik alanının ilerisinde tanışıp konuşmalarını ister. Ancak, Celil ve genç kız dolaşırlarken bastıkları mayınla hayatlarını kaybederler.

Bir zaman sonra Delal vicdan azabından intihar eder ve ölür. Yedi yıl sonra Heda ablasının kocası Nazif ile evlendirilimiştir. Heda intihar eden ablasının kızına bakmaktadır ve hamiledir. Ancak, Nazif karısı ile ilgilenmemekte ve gecelerini sevgilisi Defne ile geçirmektedir. Tüm bunlar olurken Heda'nın annesi Cemile'nin kimselerin göremediği bunalımı büyümektedir.

Hadigari Cumhur Divx Film İndir

Hadigari Cumhur

Hadigari Cumhur filmini izle, online hemen bedava indirmeden internetten şimdi sinema donmadan türkçe yerli film tr dublaj,Hadigari Cumhur film izle film seyret

Yapım:
2008 ~ Türkiye
Tür:
Dram, Komedi
Yönetmen:
Harun Özakıncı
Senaryo:
Harun Özakıncı
Yapımcı:
Fırat Uğurlu
Görüntü Yönetmeni:
Bünyamin Yaşar
Müzik:
Barış Kırımşelioğlu
Dağıtım:
Cinegroup
Filmin Websitesi:
www.hadigaricumhur.com
Süre:
1 saat 30 dk

Bodrum yöresinde çekilen bu film eleştirmenler ve izliyiceler tarafından basit yapılmış bir fılm olarak bahsedılıyor, filmin konusuna gelince eski zmanlarda babalar çocuklarına mal ve mülklerini devrederken erkek çocukalrının daha ıyı mal ve mülke sahip olmaları ıcın ugras verırılerdı, bu fılmde ıse bodrum yoresınde en ıyı ıs zeytıncılık ve portakal uretımı oldugu ıcın bab ogulların bu yerlerını verırıken kızlarına ıse denız kenarında bataklık oldugunu dusundugu ve ıse yaramdıgını dusundugu bos yerlerı verırı ancak gun gelırkı bosrumda turzm patlayınca ne olur, damatlar eslerının bu yerlerıne yıldızlı otellerı dıkerek bır bıy gosterısı ve erkek cocukların karsındakı hayretlerını anlatır…

Kolpaçino: Bir Şehir Efsanesi Divx Film İndir

Birbirine kenetlenmiş yedi kişinin bir günde başına gelen maceraların öyküsü...

"Para darphanede basılır, imzası atılır, banknot yapılır, deste deste akar gider. Milyonlarca temiz, milyonlarca pis el değer. Anlatılmaz bir sevgisi, anlatılmaz bir acısı vardır. Dünyada para için istenilecek en güzel dilek pis tarafını tutmamaktır, eğer tutarsan."

http://film.com.tr/resim/filmler/kolpacino/tepe.jpg

Lycanların Yükselişi TÜRKÇE DUBLAJ

IMDB Puanı:6.7/10 Yapım:2009 ~ ABD

Tür:Aksiyon, Fantastik, Gerilim, Korku

Yönetmen:Patrick Tatopoulos Senaryo:Len Wiseman, Danny McBride, Kevin Grevioux

Yapımcı:Len Wiseman, Richard Wright, Gary Lucchesi, Tom Rosenberg, David Kern, Beth Depatie, Eric Reid, James Mcquaide, Kevin Grevioux, Skip Williamson, Richard S. Wright

Görüntü Yönetmeni:Ross Emery Müzik:Paul Haslinger Dağıtım:Warner Bros
Konu

İlk “Karanlıklar Ülkesi”ndeki olayların bin yıldan uzun süre öncesinde iki doğaüstü ırk yaşam bulur; her iki ırk da ilk Ölümsüz olan Alexander Corvinus’un farklı oğullarının soyundan türer: Markus’un kanını taşıyan Vampirler zarif, aristokrat, kurnaz kan emiciler olurlar; William’ın kanını taşıyan Kurt adamlar ise içlerinde insanlıktan eser kalmamış, şiddete doymak bilmeyen, yırtıcı birer canavara dönüşürler. Vampirler bugün Macaristan’ın batısında kalan vahşi toprakların yönetimini ellerine geçirirler. Bunda üstün zekalarının, güçlerinin ve siyasi becerilerinin payı büyüktür. Ama yine de kurt adamlardan korkmaktadırlar çünkü kurt adamlar, her ne kadar organize olma ve kapsamlı düşünme yetisinden mahrum olsalar da, muazzam güçlü ve vahşidirler. Görsel Efeklerle Dolu Heycan ve Aksiyon Dolu Bir Film,Kesnlikle Tavsiye Ederim…

Yukarı Bak – Up 2009

Puan Ver :
Açıklama : Yukarı Bak – Up 2009 (Türkçe Altyazı) - filmini izle
IMDb:8,6
Tür : Komedi / Macera / Animasyon / 3D
Gösterim Tarihi : 16 Ekim 2009
Yönetmen : Pete Docter Bob Peterson
Senaryo : Bob Peterson
Müzik : Michael Giacchino
Yapım : 2009, ABD , 96 dk.
Konusu:Hayatı boyunca yaşamak istediği macera hayalini gerçekleştirmek için evine binlerce balon bağlayıp Güney Amerikaâ��nın vahşi doğasına doğru yolculuğa çıkan 78 yaşındaki baloncu Carl Fredricksenâ��ın hikayesinin anlatıldığı yeni bir komedi.
Ancak Carl, yolculuğa başladıktan sonra en büyük kabusunu da yanında götürmekte olduğunu fark eder: fazlasıyla iyimser, doğa kaşifi 8 yaşındaki Russelâ��ı.
Sinema salonlarında daha fazla 3 boyutlu film gösterilmesi için Hollywoodâ��un son dönemdeki çabasına katkıda bulunmak amaçlı, bu yıl Cannes Film Festivaliâ��nin açılış filmi olan Up/Yukarı Bakâ��ın Türkçe seslendirmesinde Erol Günaydın baş karaktere sesini verece

İki Dil Bir Bavul Yerli Film izle

Dram

Sinemalar.com Puanı:6.6/10 Yapım:2009 ~ Türkiye Yönetmen:Orhan Eskiköy, özgür Doğan Senaryo:Orhan Eskiköy Yapımcı:Orhan Eskiköy, Pieter Van Huystee Görüntü Yönetmeni:Orhan Eskiköy Müzik:özgür Doğan, Zeynel Doğan Dağıtım:Tiglon Süre:1 saat 21 dk Gösterim Tarihi:23 Ekim 2009 (Türkiye)

Yavaş Yavaş 2009`u Geride Bırakırken Yeni Filmlerimizde Vizyonda Bir Bir Boy Göstermeye Devam Ediyor. Yönetmenliğini Orhan Eskiköy`ün Yaptığı (İki Dil Bir Bavul) Filminde Dram içeriği Hakim. Çünkü Doğudaki Kardeşlerimizin Okuluna Atanan Öğretmenimiz iletişim Sorunu Yaşıyor ve Bakalım Sonunda Bunu Sağlayabilicekmi? Sinemalar.Com`dan 6.6`lık Puan Koparan Filmi Canlı Olarak izleyebilirsiniz. iyi Seyirler Dileriz…

Zombieland Divx Film İndir

http://www.gomorrahy.com/images/zombieland_mb01.jpg

Turnuva Divx Film İndir

http://screenrant.com/wp-content/uploads/the-tournament-poster.jpg

Benim Çinko Yatağim Divx Fİlm İndir

http://www.viewclips.net/wp-content/uploads/2009/03/my-zinc-bed.jpg

Mistik Olay Divx Film İndir


Görünen bir uyarı olmadan ortaya çıktı. Birdenbire nereden geldiği belli olmadan. Bir kaç dakika içinde Amerika’nın bir çok şehrinde sebebi açıklanamayan, kanınızı donduracak garip ölümler meydana gelmeye başladı. İnsan davranışlarındaki bu garip değişikliğe neyin sebep olduğu bilinmiyor. Yeni bir terrorist saldırı mı? Yapılan yüksek teknolojik deneylerde ters giden bir şeyler mi oldu? Bir tür şeytani toksik silah mı? Yoksa kontrolden çıkan bir virus mü? Hava yolu ile mi yoksa suyla mı bulaşıyor? … ve nasıl?


Nefes: Vatan Sağolsun Kaliteli İzle

“Nefes : Vatan Sağolsun”, 2365 metre yükseklikteki Karabal Jandarma Karakolu'nu korumakla görevlendirilen bir yüzbaşı komutasındaki kırk askerin hikayesidir.

Büyük çaplı bir sınır ötesi operasyonun başlamasıyla, telsiz röle istasyonunun bulunduğu Karabal Jandarma Karakolu'nun önemi daha da artmıştır. Çünkü operasyona katılan birliklerin haberleşmesi artık bu röle istasyonu ile sağlanacaktır. Güneydoğu’da Irak sınırına yakın bir ilçedeki Komando Tugayı'nda görevli Yüzbaşı ve emrindeki askerler, tipi ve karla mücadele ederek iki gün süren intikalin ardından karakola ulaşırlar.

Karakol'da bulunan Jandarma askerleri ile birlikte geçirdikleri günlerde acıyı, sevinci ve hasreti paylaşırlar; son güne kadar karakolu ve telsizi koruma görevlerini yerine getirmek için mücadele ederler.

http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/n/Nefes-Vatan-Sagolsun-1254813237.jpg

Casus Kizlar Divx Film İndir

Sam, Clover ve Alex, Beverly Hills’li sıradan üç genç kızdır. Uluslararası ajan olarak seçilince, tamamen şok olurlar. Ciddi eğitimlerden geçen kızlar, ilk görevlerine yollanırlar: Kaçırılmış olan ünlü veteriner Peppy Wolfman’ın yerini belirlemek. Kızlar; bu kayboluşların ardında Fabu adlı başarısız eski bir mankenin olduğunu fark ederler. Bu kişi aynı zamanda “Mükemmelleştirici” makinesini de icat etmiştir ve plânı, uzay istasyonunda muhteşem bakışlara sahip insanlar yaratmaktır. Acaba zekice plânları ve kızlara özgü casusluk aletleriyle Sam, Clover ve Alex dünyayı kurtarabilecek midir?

Okyanus Dünyasi 3D İzle

Efsane kaptan ve dalgıç Jacques-Yves Cousteau’nun oğlu Jean-Michel Cousteau’nun önderliğinde, Jean-Jacques & Francois Mantello yönetmenliğinde çekilen yapımın prömiyeri Cannes Film Festivali’nde yapıldı. Bu filmi REAL D 3D gözlüklerinizi takıp izlerken dalgaların altındaki manta vatozunun büyüleyici bale gösterisine, çekiç balığının soylu ailesine, aslan balıklarının acımasızca avlanışına, genç bir grup yunusun ağ futbolu oynamasına, deniztavşanının inanılmaz İspanyol dansına deniz ejderine rastlayacağınızın ve dünyanın en büyük balinasıyla burun buruna gelmenizin garantisini verebiliriz.Avustralya’daki “Great Barrier” resifinden Meksika’daki “Roca Partida”ya kadar farklı okyanuslardaki köpek balıklarının hayatına şahit olacağımız filmin yapımı 25 keşif yolculuğunda 3D kameralar ile 200 saatlik çekim ile tam 7 yıl sürdü.

Melekler ve Kumarbazlar Divx Film İndir

19 Ağustos 1999 tarihinde olan depremden sonra Adapazarı’nda dört yakın arkadaşın yaşadığı travmaları, geleceğe dair umutlarını, arayışlarını ve tutkularını anlattığı gerçek bir yaşam hikayesi olan “Melekler ve Kumarbazlar” adlı sinema filmini yönetmen “sert bir taşra filmi” olarak tanımlamaktadır.ü
http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/m/Melekler-Ve-Kumarbazlar-1254136768.jpg

İki Dil Bir Bavul Divx Film İndir

Türk öğretmenin, uzak bir Kürt köyündeki bir yılı. Öğretmen Kürtçe bilmez, çocuklar Türkçe. Öğretmen ilk kez gördüğü bu coğrafyada, bir yılını çocuklara Türkçe öğretmekle geçirir. 1 yılın sonunda çocuklar Türkçe öğrenebilecekler mi?

İki Dil Bir Bavul üniversiteden yeni mezun olmuş ve uzak bir Kürt köyüne atanmış Türk öğretmenin bir yılını, onun okula yeni başlayan ve Türkçe bilmeyen çocuklarla yaşadıklarını anlatır. Bir yıl boyunca öğretmenin farklı bir topluluk ve kültür içindeki yalnızlığına, çocuklar ve köylülerle yaşadığı iletişim problemine, çocuklardaki değişime tanık oluruz. Bu süreç boyunca öğretmen ve çocuklar birbirlerini yavaş yavaş tanımaya ve anlamaya başlarlar.

http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/i/Iki-Dil-Bir-Bavul-1252917323.jpg

Kanal-i-zasyon Divx Film İndir

Yapımcılığını Dada Film ve Tiglon'un yaptığı filmin yönetmeni “Musallat” filminin, “Dikkat Şahan Çıkabilir” ve “Co-Medya” TV şovlarının yönetmenliğni de yapmış olan Televizyon dünyasının yakından tanıdığı Alper Mestçi.

Filmde Okan Bayülgen'in dışında Erol Günaydın, Rasim Öztekin, Serhat Özcan gibi tanınmış oyuncular da rol alacak. Filmin kadrosunda misafir oyuncular olarak Hakkı Devrim, Ahmet Çakar, Sadettin Teksoy, Metin Uca gibi isimler de sürpriz rollerle yer alacaklar.

Bir Televizyon kanalı olan Kanal-İ'de geçen olayların ve komik televizyon programlarının yer aldığı komedi filmi her kesimden insanı güldürme iddiasını taşıyor.
http://img.sinemalar.com/images/afis_buyuk/k/Kanal-i-zasyon-1253772680.jpg

Kana Susadim Divx Film İzle

Minnesota'da küçük bir tarım kasabasının gözde amigo kızlarından biri, mükemmel bir hayat için kötü bir ruhla dostluk kurar... Ancak ruh ona sahip olmaya çalışır ve bunu başaramadığında kasabadaki genç erkekleri bir bir öldürmeye başlar...

Okulun erkekleriyle beslenen bir canavar haline gelen Jennifer'ı engelleme görevi ise en yakın arkadaşına düşer..

Okyanus Dünyası 3D Boyutlu izle

Efsane kaptan ve dalgıç Jacques-Yves Cousteau’nun oğlu Jean-Michel Cousteau’nun önderliğinde, Jean-Jacques & Francois Mantello yönetmenliğinde çekilen yapımın prömiyeri Cannes Film Festivali’nde yapıldı. Bu filmi REAL D 3D gözlüklerinizi takıp izlerken dalgaların altındaki manta vatozunun büyüleyici bale gösterisine, çekiç balığının soylu ailesine, aslan balıklarının acımasızca avlanışına, genç bir grup yunusun ağ futbolu oynamasına, deniztavşanının inanılmaz İspanyol dansına deniz ejderine rastlayacağınızın ve dünyanın en büyük balinasıyla burun buruna gelmenizin garantisini verebiliriz.Avustralya’daki “Great Barrier” resifinden Meksika’daki “Roca Partida”ya kadar farklı okyanuslardaki köpek balıklarının hayatına şahit olacağımız filmin yapımı 25 keşif yolculuğunda 3D kameralar ile 200 saatlik çekim ile tam 7 yıl sürdü.
http://img.sinemalar.com/images/reald3d.png